BACHELORSTUDIES

Bachelor Гнів - Bachelor програм Bachelor Гнів, Гнів

Ступінь бакалавра - це ступінь, який можна отримати при навчанні в університеті і коледжі. Щоб отримати ступінь бакалавра, необхідно успішно пройти всі необхідні навчальні курси, залежно від навчального закладу, на це може піти від трьох до семи років.

Франція пропонує чудовий система вищої освіти не тільки своїх громадян, а й іноземців. Країни 'и динамічною культури приваблює іноземних студентів і тих, хто зацікавлений у проведенні міжнародних курсів. Франція має традицію наукових і технологічних інновацій. Це гарантує, що вчені в повній мірі використовувати свої творчі здібності.

Анже місто є історичною столицею Анжу, Франція. Вона є домом для більш ніж 100 000 жителів. У місті 2 університети саме Університету Вест - УКЗ і Університету Анже.

Bachelor Гнів - Візьміть Bachelor Гнів. Отримати всі програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

знайдених результатів Filter

Бакалавр ділового адміністрування в галузі міжнародного бізнесу

Université Catholique de l'Ouest - UCO
BBA
01 Вер 2020
<
Денна
<
4 років
англійська
Кампус

Міжнародна програма ведення бізнесу та менеджменту повністю викладається англійською мовою, з можливістю провести перший семестр на третьому курсі BBA в американському, європе ...

Детальніше

Бакалавр з управління ризиками

ESAIP Graduate School of Engineering
Bachelor
<
Денна
<
5 років
англійська
Кампус

Програма інженера з управління ризиками

Детальніше

Бакалавр 5 Комп'ютерні науки - Міжнародна програма

ESAIP Graduate School of Engineering
Bachelor
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Кампус Анже пропонує 100% курсів англійської мови. Це робить можливим прогрес у вашому повсякденному житті у вашому розумінні та в усній та письмовій формі: більш ніж предмет, ...

Детальніше