BACHELORSTUDIES

Bachelor Путо - Bachelor програм Bachelor Путо, Путо

Ступінь бакалавра є чотирирічного бакалаврату ступеня і є стандартом для вищої освіти в більшості країн світу. Ступінь бакалавра можуть бути отримані в державних університетах, в приватних університетах, в коледжах і університетах через Інтернет.

Франція в даний час входить до числа 20 найбільш ефективних країн з точки зору економіки у зв'язку з їх відмінними результатами орієнтованої вищої освіти навчання. Більшість курсів в університетах пропонуються французькою мовою. Франція має 60 державних і 100 приватних університетів.

Bachelor Путо - Візьміть Bachelor Путо. Отримати всі програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

знайдених результатів Filter

Міжнародні відносини бакалавра

ILERI
Bachelor
<
Денне навчання
<
3 років
англійська
французький
Кампус

Бакалавр з міжнародних відносин ILERI - це загальна і мультидисциплінарна підготовка, яка охоплює всі галузі міжнародних відносин: міжнародне право, економіка, міжнародні відн ...

Детальніше

Бакалавр в управлінні

ICN Business School
BBA
<
Денне навчання
англійська
французький
Кампус

Бакалавр ICN з ступеня менеджменту - це програма, яка дозволяє студентам здобувати: основи управління компаніями (економіка, право, ІТ, бухгалтерський облік, управління тощо), ...

Детальніше