BACHELORSTUDIES

заочно Фінанси та економіка Австралія - Фінанси та економіка програми Фінанси та економіка Австралія

Ступінь бакалавра можна отримати за успішне завершення навчання на відповідних програмах, які пропонуються університетами та коледжами. Тривалість навчання на бакалавраті може варіюватися від трьох до семи років, це залежить від навчального закладу і програми.

Студенти, які мають на з фінансів та економіки освіти розвивати знання і навички для аналізу економіки, з тим щоб приймати важливі фінансові рішення. Студенти отримують розуміння фінансових концепцій, управління портфелем і управління ризиками.

Австралія має сім з 100 кращих вузів у світі! Австралії сидить вище подібних Німеччини, Нідерландів та Японії, розміщення восьме місце в Universitas 2012 U21 Рейтинг національних систем вищої освіти.

заочно Bachelor Австралія - Візьміть заочно Bachelor Австралія. Усі заочно програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Фінанси та економіка, Австралія Filter

Бакалавр економіки

University of Wollongong Faculty of Business
Bachelor
Січ 2021
<
Денна
<
заочно
<
3 років
англійська
Кампус

Економіка стосується великої картини: як працює країна, регіон чи конкретний ринок; в той час як фінанси - це більш мікроскопічний погляд на галузевий ризик та рентабельність ...

Детальніше