BACHELORSTUDIES

заочно Фінанси та економіка Океанія - Фінанси та економіка програми МВА Океанія

Ступінь бакалавра присвоюється студентам після успішного проходження встановленої університетом або коледжем навчальної програми і виконання всіх академічних вимог. Навчання на бакалавраті займає від трьох до семи років, тривалість залежить від обраної спеціалізації та основних дисциплін, що вивчаються.

Магістр в галузі фінансів та економіки буде надати студенту можливість збільшити його / її економічного розуміння разом з більш глибоким розумінням в галузі фінансів. Це відмінний вибір в якості програми для аспірантів, якщо ви плануєте початок кар'єри у фінансовій установі або галузі.

Океанії також відомий як Oceanica є область з центром на островах тропічної частини Тихого океану. [4] Думки того, що складає Океанії діапазоні від трьох субрегіонів Меланезії, Мікронезії і Полінезії [5], ширше, всього острівної регіону між Азією та Північною та Південної Америки, в тому числі Австралії та на Малайському архіпелазі.

заочно Фінанси та економіка Океанія - Візьміть Фінанси та економіка Океанія. Отримати всі заочно Фінанси та економіка програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Фінанси та економіка, Океанія Filter

Бакалавр економіки

University of Wollongong Faculty of Business
Bachelor
Січ 2021
<
Денна
<
заочно
<
3 років
англійська
Кампус

Економіка стосується великої картини: як працює країна, регіон чи конкретний ринок; в той час як фінанси - це більш мікроскопічний погляд на галузевий ризик та рентабельність ...

Детальніше