BACHELORSTUDIES

заочно Фінанси Стерлінг - Фінанси програм Фінанси Стерлінг, Стерлінг

Ступінь бакалавра можна отримати за успішне завершення навчання на відповідних програмах, які пропонуються університетами та коледжами. Тривалість навчання на бакалавраті може варіюватися від трьох до семи років, це залежить від навчального закладу і програми.

Бакалавр фінансів спрямована на ознайомлення студентів з фінансовими системами. Охоплені за ступенем включають міжнародної торгівлі і фінансів, фінансових ринків, питання оцінки і фінансового моделювання. Курси робляться наступні фінансів, математики, економіки та статистики.

Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, широко відомий, як Сполучене Королівство та Великобританії, є суверенним держава, розташована біля північно-західних берегів континентальної Європи.Два найвідоміших (і найстаріших) університети Оксфорда і Кембриджа (часто згадується як Оксфорд і Кембридж багато британців) Англія також має дещо інші інститути світового рівня, в тому числі кілька в Лондоні (зокрема, Імперський коледж, Лондонська школа економіки, Університетський коледж Лондон і короля 'и коледжу Лондона, всі є частиною Лондонського університету)

Стірлінг був історично один із царських фортець Королівства Шотландії. Тепер домом для університету Стірлінга, який має від 11 до 12 000 студентів, що представляють більше 80 національностей.

заочно Фінанси Стерлінг - Візьміть Фінанси Стерлінг. Отримати всі Фінанси програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Фінанси, Стерлінг Filter

Бакалавр бухгалтерського обліку (Hons) в галузі бухгалтерського обліку та фінансів

University of Stirling
Bachelor
<
Денна
<
заочно
<
36&nbsp;-&nbsp;48 місяці
англійська
Кампус

Якщо ви плануєте кар'єру в галузі бухгалтерського обліку чи фінансового сектора, то навчання в University of Stirling - це відмінний вихідний пункт. Стірлінг займає 15 най ...

Детальніше

BA (Hons) у фінансах

University of Stirling
BA
<
Денна
<
заочно
<
36&nbsp;-&nbsp;48 місяці
англійська
Кампус

Вивчіть фінансування в University of Stirling і дізнавайтеся, чому ми займаємося рейтингом 15 провідних британських інститутів з бухгалтерського обліку та фінансів у 2018 році ...

Детальніше