BACHELORSTUDIES

заочно Фінанси Нью-Йорк - Фінанси програм Фінанси Нью-Йорк, Нью-Йорк

Ступінь бакалавра можна отримати за успішне завершення навчання на відповідних програмах, які пропонуються університетами та коледжами. Тривалість навчання на бакалавраті може варіюватися від трьох до семи років, це залежить від навчального закладу і програми.

Область фінансів може бути розділена на персональне, державне і корпоративне фінансування. Кожна з цих сфер сфокусована на управлінні вкладами і заборгованостями, часто зосереджена на банківських інвестиціях. Студенти, які навчаються на програмах з фінансів, можуть зберегти загальний профіль навчання або ж вибрати спеціалізовану область, як бухгалтерська справа або корпоративні фінанси.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

заочно Фінанси Нью-Йорк - Візьміть Фінанси Нью-Йорк. Отримати всі Фінанси програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Фінанси, Нью-Йорк Filter

Бакалавр фінансів

Manhattanville College
Bachelor
Сер 2020
<
Денна
<
заочно
<
4 років
англійська
Кампус

Фінанси є наріжним каменем системи підприємств і є важливим для економічного здоров'я комерційних фірм та некомерційних організацій. Це динамічне поле, яке класифікується ...

Детальніше