BACHELORSTUDIES

заочно Фінансове планування Африка - Фінансове планування програми МВА Африка

Ступінь бакалавра присвоюється студентам після успішного проходження встановленої університетом або коледжем навчальної програми і виконання всіх академічних вимог. Навчання на бакалавраті займає від трьох до семи років, тривалість залежить від обраної спеціалізації та основних дисциплін, що вивчаються.

Студенти, зацікавлені в управлінні капіталом можуть вибрати, щоб продовжити програму в області фінансового планування. Деякі з тим, вони можуть навчатися в психології розвитку особистості; глобальних фінансів; гроші, банківські та фінансові ринки; основи підприємництва і податкового планування.

Педагогічної освіти в Африці пригода може бути цікавим, так як континент 'и багатою традиційної спадщини є настільки життєво важливою для культури. Африканці легендарним гостинністю вітає з незнайомими людьми і її багатонаціонального міста так цікаво зі своїми африканськими музики, танцю та мистецтва, як традиційні, так і сучасні, представляють собою цілий інші світи застосування і захват, і є кілька вражень естетичного, куди ви йдете, щоб порівняти і контрастувати з кольором, вихору, запах, і звуки африканського ринку.

заочно Фінансове планування Африка - Візьміть Фінансове планування Африка. Отримати всі заочно Фінансове планування програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Фінансове планування, Африка Filter

Відзнаки BCom у фінансовому плануванні

University of Johannesburg
Bachelor
Січ 2021
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус

Метою кваліфікації є розвиток прикладної компетентності та поглиблення знань студента в аналізі, інтерпретації та застосуванні принципів фінансового планування та науково-досл ...

Детальніше