BACHELORSTUDIES

заочно Фінансове планування Океанія - Фінансове планування програми МВА Океанія

Ступінь бакалавра - це перший і обов'язковий етап при отриманні вищої освіти. Тривалість навчання на програмах бакалаврату становить від трьох до семи років, в залежності від конкретної програми. Ступінь бакалавра можна отримати з різних дисциплін в області мистецтва і науки.

Програма фінансового планування надає студентам знання, щоб радити іншим про те, як управляти своїми грошима. Більшість програм зосереджені на різних предметах, таких як страхові продукти, пенсійного планування, оподаткування доходів федерального, управління інвестиціями і подарункової оподаткування.

Азії, швидше за все, найпотужніший континент у світі і економічно воно вводить нескінченні можливості у сфері освіти. Центр ваги переміщується на схід. Швидкі зміни та інвестиції у вищу освіту і англійська публічно розмовну мову. Океанія 'и сильною можливості працевлаштування також обслуговує подальшого майбутнім студентам.

заочно Фінансове планування Океанія - Візьміть Фінансове планування Океанія. Отримати всі заочно Фінансове планування програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Фінансове планування, Океанія Filter

Бакалавр бізнесу (фінансове планування)

University of South Australia Online
Bachelor
Чер 2020
<
Денна
<
заочно
<
3 років
англійська
Онлайн

Від пенсійного страхування та планування податків до управління нерухомістю та управління ризиками, цей ступінь готує вас до орієнтування складного ландшафту фінансового плану ...

Детальніше

Бакалавр комерції (фінансове планування)

University of Wollongong Faculty of Business
Bachelor
Січ 2021
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус

Фінансові планувачі повинні мати розуміння не лише фінансів, а й бухгалтерського обліку, управління та маркетингу. ...

Детальніше