BACHELORSTUDIES

заочно Хімічна інженерія Португалія - Хімічна інженерія програми Хімічна інженерія Португалія

Ступінь бакалавра - це перший і обов'язковий етап при отриманні вищої освіти. Тривалість навчання на програмах бакалаврату становить від трьох до семи років, в залежності від конкретної програми. Ступінь бакалавра можна отримати з різних дисциплін в області мистецтва і науки.

Хімічна промисловість є інжинірингової галузь займається виробництвом і виробництвом продукції з допомогою різних хімічних процесів. Ця дисципліна включає в себе проектування процесів, обладнання та систем для змішування і обробки хімічних речовин і сировини для виробництва цінних товарів.

Португалії, офіційно Португальської Республіки, є країною, розташованої на південному заході Європи, на Піренейському півострові. Португалія знаходиться в 900 років, і навіть якщо він має відносно невелику площу, він зіграв вирішальну роль у світовій історії. Universidade Do Porto є найпопулярнішим іноземцями, які складаються з 11% іноземних студентів.

заочно Bachelor Португалія - Візьміть заочно Bachelor Португалія . Усі заочно програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися школу тут!

2 Результати в Хімічна інженерія, Португалія Filter

Бакалавр в хімічній і біологічній інженерії

Polytechnic Institute Of Bragança
Bachelor
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

Ця програма бакалавра повністю лекції англійською мовою і профіль програми включає в себе розвиток навичок науково-технічної знань і професійних в дослідженні областей хімічно ...

Детальніше

бакалавра в галузі хімічної і біохімічної інженерії

Polytechnic Institute of Tomar
Bachelor
<
Денна
<
заочно
Portuguese
Кампус

Хімічна і біохімічна програма ступінь бакалавра призначений для забезпечення більш високої професійної підготовки освіти в конкретній галузі хімії. ...

Детальніше