Bakalavratosvita.com

Пекарська справа Франція - програми МВА Франція Пекарська справа

Ступінь бакалавра з акредитованих коледжів та університетів можуть бути важливими ступенями до успішної кар'єри.Найбільш поширений тип програми бакалаврату є ступінь бакалавра 'и, як правило, присуджується після чотирьох років успішного навчання

Студенти-кулінари, які бажають спеціалізуватися на хлібобулочних виробів, включаючи тістечка, торти, пироги, пироги та хліб, повинні розглянути програму випічки. Вони можуть навчатися техніці, яка може підготувати їх до кар'єри в якості пекаря або кондитерського шеф-кухаря.

Франція в даний час входить до числа 20 найбільш ефективних країн з точки зору економіки у зв'язку з їх відмінними результатами орієнтованої вищої освіти навчання. Більшість курсів в університетах пропонуються французькою мовою. Франція має 60 державних і 100 приватних університетів.

Пекарська справа Франція - Візьміть Пекарська справа Франція. Усі програми Пекарська справа та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Пекарська справа, Франція Filter

Бакалавр французького кондитерського мистецтва

Ducasse Education - Ecole Nationale Supérieure de Pâtisserie
Кампус Денне навчання 3 років інформація Франція Іссінсо

Бакалавр французьких кондитерських мистецтв Ducasse Education дозволяє придбати в 3 роки повну необхідну ноу-хау та компетенцію управління, щоб задовольнити високі очікування щодо кондитерських виробів. Виберіть навчальний шлях досконалості, щоб досягти успіху у вашій кар'єрі як шеф-кухар-підприємець-кондитер.