BACHELORSTUDIES

заочно Дослідження відпочинку Кремс-на-Дунау - Дослідження відпочинку програм Дослідження відпочинку Кремс-на-Дунау, Кремс-на-Дунау

Ступінь бакалавра є першим кроком при отриманні вищої освіти, програми бакалаврату пропонуються безліччю університетів і коледжів. Як правило, програми бакалаврату тривають три або чотири роки, але в деяких випадках навчання може тривати до семи років.

Як вивчення релаксації, вивчення дозвілля може стати надзвичайно корисним предметом для тих, хто зацікавлений у роботі з людьми. Крім того, оскільки рекреація та туризм є основною галуззю досліджень у дослідженнях дозвілля, фахівці у бізнесі, уряді чи некомерційних організаціях можуть знайти цю тему корисною.

Якщо ви думаєте про подальше ваша освіта в установі, де навчанні прив'язана до потім Австрія пропонує кращий призначення. Ці установи дослідження, заснованого що дозволяє студентам, щоб отримати ідеї про те, як вирішувати реальні проблеми життя.

Кремс гарне місто в Австрії. Будучи п'ятим за величиною, вона брала деякі відомі освітні центри, такі як Дунайського університету Кремс, IMC Fachhochschule Кремс і багато інших технічних інститути.

заочно Дослідження відпочинку Кремс-на-Дунау - Візьміть Дослідження відпочинку Кремс-на-Дунау. Отримати всі Дослідження відпочинку програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Дослідження відпочинку, Кремс-на-Дунау Filter

Бакалавр туризму та управління дозвіллям

IMC Fachhochschule Krems
Bachelor
01 Вер 2020
<
Денна
<
заочно
<
6 семестри
англійська
Кампус

Програма бакалавра з управління туризмом та дозвілля розробляє всебічний досвід управління бізнесом для туристичної галузі. ...

Детальніше