Filter
Ступінь бакалавра
Австралія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Стійка інфраструктура Австралія - програми МВА Австралія Стійка інфраструктура

Бакалавр 'и ступінь присуджується на успішне завершення академічну програму. Дуже часто перша ступінь студент отримав в його або її академічної кар'єрі. Звичайно потрібно чотири роки очного навчання для отримання ступеня бакалавра.

Сталий розвиток інфраструктури - це академічна сфера, яка зосереджується на способах створення та експлуатації будівель. Курси можуть навчити студентів розвивати енергетичні, транспортні та системи управління відходами, які мінімізують довгострокову шкоду навколишньому середовищу та суспільству в цілому.

Австралія має третє місце за кількістю іноземних студентів у світі, незважаючи на спільність тільки 23 мільйонів. Це сильні академічні повноваження, але австралійських навчальних закладах так само високо оцінюється як міст, вдома їх по рідній землі.

Стійка інфраструктура Австралія - Візьміть Стійка інфраструктура Австралія. Усі програми Стійка інфраструктура та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Стійка інфраструктура, Австралія

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Ваша кар'єра в галузі цивільного будівництва Громадяни та інженери-інженери планують, проектують, конструюють, контролюють, управляють та обслуговують найважливішу інфрас ... [+]

Ваша кар'єра в будівництві

Інженери цивільної та інфраструктури планують, проектують, конструюють, контролюють, управляють та підтримують необхідну інфраструктуру нашої сучасної спільноти.

Чому навчають цивільне будівництво в RMIT?

RMIT Університет займає місце в 100 кращих університетах світу для цивільного будівництва. Вивчення бакалавра інженерних наук (цивільне будівництво) (відзнаки) пропонує такі переваги:... [-]

Австралія Мельбурн
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
4 - 8 років
Кампус
Детальніше англійською мовою