BACHELORSTUDIES

IT-безпека Македонія - програми МВА Македонія IT-безпека

Бакалавр 'и ступінь присуджується на успішне завершення академічну програму. Дуже часто перша ступінь студент отримав в його або її академічної кар'єрі. Звичайно потрібно чотири роки очного навчання для отримання ступеня бакалавра.

Інформаційна безпека включає в себе охорону і захист комп'ютерів і інших електронних систем від кібер-атак. Вона включає в себе все, починаючи від програмування безпеки для фізичного проектування апаратного і є одним з найбільш важливих напрямків в галузі інформатики.

Македонії, офіційна назва Республіка Македонія, є країною, розташованої в центральній Балканському півострові в Південно-Східній Європі. Це одна з держав-правонаступників колишньої Югославії, з якої він оголосив про свою незалежність в 1991 році.

IT-безпека Македонія - Візьміть IT-безпека Македонія. Усі програми IT-безпека та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в IT-безпека, Македонія Filter

Бакалавр техніки в галузі інформаційних науки і техніки в галузі мереж зв'язку та безпеки

University For Information Science And Technology
Bachelor
<
Денна
<
3&nbsp;-&nbsp;4 років
англійська
Кампус

Мережі зв'язку захоплююче область, яка розвивається дуже швидко, і отримати багато уваги з боку вчених і наукове співтовариство. Тим не менше, те, що є більш важливим є той фа ...

Детальніше