Професійний бакалавр з інформаційних технологій для сталого розвитку

Загальні відомості

Опис програми

Інформаційні технології для сталого розвитку - це сфера дисципліни інформаційних технологій. Рішення для сталого розвитку є важливою складовою для майбутнього розвитку суспільств, яка одночасно поєднується з розумним управлінням ресурсами та збереженням навколишнього середовища. Ця навчальна програма забезпечує знання інформаційних технологій з акцентом на стійкість створених програмних та апаратних рішень.

У цій програмі студенти вчаться розробляти міждисциплінарні програмні рішення з урахуванням аспектів якості протягом усього процесу проектування.

Курси проводяться в спеціально розроблених лабораторіях, орієнтованих на розробку програмного забезпечення та забезпечення якості, а також студенти проводять однорічне стажування у великих відомих світових ІТ-компаніях, таких як Accenture, Tele2, Exigen Services, з можливістю приєднатись та встановити ІТ-старт. або приєднатися до нових компаній.

Вимоги до прийому

Вступники із закінченою середньою освітою затверджуються для вступу до програми. Кандидати повинні мати принаймні "задовільний" бал з математики, повинні бути в змозі представити хороші знання з англійської мови (мінімум - рівень CEFR В2, бал IELTS 5,5, оцінка TOEFL 520, бал TOEFL-iBT 68) та пройти онлайн вступний тест в галузі комп’ютерних наук.

Перспективи кар'єри та подальше навчання

Найчастіше випускники цієї програми працюють розробниками програмного забезпечення, системними аналітиками, менеджерами та тестерами проектів ІКТ в міжнародних та вітчизняних ІКТ-компаніях та органах державної влади. Випускники можуть працювати також як апаратні програмісти IoT, розробники рішень для електронної комерції, дизайнери комп'ютерної графіки тощо.

Ступінь бакалавра дає право випускникам продовжувати навчання в магістерській програмі відповідно до програмних вимог у Латвії чи в усьому світі.

Чому Latvia University of Life Sciences and Technologies ?

Забезпечення якості - За рейтингом QS EECA, LLU - один з найкращих університетів Європи та Центральної Азії та найкращий університет науки про життя в Прибалтиці. Окрім того, LLU має стандарт «Інвестиції у досконалість»!

Всесвітньо визнані ступені - додаток до диплому, визнаний Європейською Комісією. Випускники можуть продовжувати навчання або працювати по всьому світу.

Розширені засоби - Сучасне лабораторне обладнання, зручні гуртожитки, навчання у видатному пам'ятнику архітектури - палаці Єлгава.

Вигідне географічне розташування - До великих міст Європи можна зручно дістатися автобусом, літаком або паромом.

Розумні витрати - будьте розумні і витрачайте менше, навчаючись у LLU !

Безпечне та зелене середовище - чудовий спосіб випробувати латвійську культуру. Незважаючи на різноманітність різноманітних національних та міжнародних заходів, Єлгава - дуже безпечне місто для всіх.

Дослідження з доданою вартістю - Навчання на основі практики та дослідження, тісно пов'язане з ринком праці та бізнесом. Студенти набувають мультидисциплінарних знань та здобувають міжнародне опромінення за допомогою різних програм мобільності.

Студентське життя - добре збалансоване навчання та культурне життя, найрізноманітніші спортивні заходи безкоштовно. Отримайте міжнародний досвід, використовуючи можливості міжнародного обміну!

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

We are one of the largest HEI in Latvia that aims to promote intellectual potential, encourage young people to acquire higher academic and professional education, develop research and contribute to th ... Детальніше

We are one of the largest HEI in Latvia that aims to promote intellectual potential, encourage young people to acquire higher academic and professional education, develop research and contribute to the cultural development. LLU is multi-profiled and provides studies and research in Bio-sciences, Engineering-sciences and Social-sciences. Згорнути