Keystone logo

69 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Адміністративні дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • Адміністративні дослідження
Сфери навчання
  • Адміністративні дослідження (69)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Адміністративні дослідження

Програма ступінь бакалавра є метою навчання, яка готує студента до професійної кар'єри, у просуванні в установленому кар'єри, підвищення кваліфікації або сертифікації. Довжина програми варіюється в залежності від необхідних курсових і факторів, таких як стажування.

Багато людей хочуть знати, що це BA в адміністрації? Знання, отримані з цього майора забезпечує міцну основу для кар'єри в бізнесі або управлінні. Класи, як правило, бухгалтерський облік, ділової етики, управління людськими ресурсами, економіки, маркетингу та стратегічного управління. Студенти можуть вчитися критичного і творчого мислення, управління часом і вміння працювати в групах або командах. Загальна мета бізнес-адміністрування найважливіших є для підготовки до глобальний характер корпоративному світі.

Ступінь адміністрація надає багато переваг. Вони включають в себе підготовку для вирішення завдань з постійно мінливих економічних і ділових сферах.Це часто дозволяє людині швидко просуватися вгору по кар'єрних сходах.

Кожен навчальний заклад має свій власний графік плату, витрати на реєстрацію та навчання. Зміни в акцентах і розташування університету часто впливають на фінансові потреби, а також. Майбутні студенти повинні провести ретельне дослідження, щоб визначити, чи задовольняє програма, яку вони обрали власні потреби після закінчення навчання.

Особи із ступенем в галузі управління часто знайти роботу в медіа-агентств, консалтингових компаній з управління, стартапів, а також управління державним і приватним секторами. Мало того, що випускник має широкий спектр кар'єрних можливостей, щоб вибрати з, багато університетів надають мережеві можливості, практикуми та стажування, які дозволяють студенту, щоб зробити важливі контакти до закінчення школи. В умовах зростаючої конкуренції корпоративному світі, це дуже важливо для знаходження ідеального стану.

Градусів Адміністрація доступні в навчальних закладах по всьому світу.Якщо студенти не можуть знайти регіональний університет, який відповідає їх кар'єрні цілі, онлайн-класи відкрити двері у велику кількість можливостей для отримання освіти. Для початку, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.