Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 4 Бакалавр мистецтв (BA) в Актуарні науки 2024

4 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Актуарні науки 2024

Огляд

Бакалавр чи бакалавр мистецтв - це ступінь, яку ви можете досягти після закінчення середньої освіти. Зазвичай це займає від трьох до п'яти років, залежно від предмету, а також чи ви також навчаєтесь у неповнолітньому в іншому напрямку. Цей ступінь, як правило, поєднує в собі спеціальні курси гуманітарних та соціальних наук з загальними в області ліберального мистецтва.

Що таке бакалаврат з актуарної науки? Ця дисципліна використовує математику та статистику для оцінки факторів ризику, що дають населення. Ви повинні відчувати себе комфортно, вивчаючи математику та логіку, перш ніж займатися цим ступенем. Деякі загальні курси включають лінійну алгебру, економіку, прикладне обчислення, фінансове моделювання, бізнес-фінанси та статистику. Багато передових курсів співпрацюють з метою зміцнення комунікативних навичок.

Три навички, пов'язані з цим ступенем, - це співпраця, етика та культурна компетенція. Завдяки співпраці ви можете працювати в групових налаштуваннях і легко вирішити проблеми у вашому повсякденному житті. Сильний етичний почуття та культурна компетенція значно скорочують пробіли у нових соціальних ситуаціях.

Вартість ступеня бакалавра залежить від багатьох чинників, включаючи місце розташування вашої школи та наявність онлайнових курсів. При оформленні бюджету на цю ступінь обов'язково включайте загальні комісії та витрати на книгу.

З ступенем актуарних наук, ви можете шукати кар'єру в різних областях. У межах фінансів ви можете подати заявку на посаду банкіра, фінансового директора чи бухгалтера. В рамках освіти ви можете шукати роботу як бібліотекаря чи дослідника. Серед інших галузей промисловості, які слід розглянути, включають державний і загальний консал Проте актуарії знаходять більшу частину своєї роботи в секторі страхування, де вони оцінюють ефективність та рентабельність різних страхових планів.

Актуарні відділи можна знайти у багатьох школах, тому що ця наука настільки цінуються на ринку праці. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • Економічні дослідження
  • Статистика
  • Актуарні науки
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Супутні галузі навчання