Keystone logo

3 Заочне навчання Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Гуманітарні науки Лінгвістика Англійська мова та лінгвістика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • Гуманітарні науки
  • Лінгвістика
  • Англійська мова та лінгвістика
  • Заочне навчання
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Заочне навчання Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Гуманітарні науки Лінгвістика Англійська мова та лінгвістика

Ви захоплюєтеся англійською мовою та цікавитеся її внутрішньою роботою? Ступінь з англійської мови та лінгвістики занурюється в розуміння тонкощів англійської мови, досліджуючи її структуру, історію та розвиток.

Як студент у цій галузі, ваша навчальна програма буде різноманітною та цікавою. Ви вивчатимете захоплюючі предмети, такі як фонетика (звуки мови), синтаксис (структура речення), семантика (значення), соціолінгвістика (зв’язок між мовою та суспільством) та історія (розвиток англійської мови з часом).

Як випускник цієї галузі ви можете вибрати роботу в академічних колах, науково-дослідних установах або державних установах як лінгвіст. Або ви можете використати свій досвід, щоб викладати англійську як першу чи другу мову в школах, коледжах або мовних інститутах. Серед інших титулів – перекладач, технічний письменник, лексикограф тощо!

Зробіть перший крок сьогодні, знайшовши ідеальну програму англійської мови та лінгвістики для вас.

Ступінь бакалавра мистецтв (BA) підтверджує високу професійну кваліфікацію, отриману в результаті проходження курсів в рамках три- чи чотирирічних програм. Перелік предметів, які вивчаються під час навчання за програмою, варіюється в широких межах і складається з вільних мистецтв і точних наук.

Неповний робочий день дозволяє отримати ступінь або кваліфікацію, навіть якщо ви не можете відвідувати школу на денній основі. Можна навчатися у своєму власному темпі, поступово накопичуючи кредити, які враховуються для остаточної кваліфікації.