Keystone logo

11 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Журналістика та засоби масової інформації Комунікація Аудіовізуальні комунікації 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • Журналістика та засоби масової інформації
  • Комунікація
  • Аудіовізуальні комунікації
Сфери навчання
  • Журналістика та засоби масової інформації (11)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Журналістика та засоби масової інформації Комунікація Аудіовізуальні комунікації

Студенти, що закінчили середню школу, або тих, хто хоче змінити свою кар'єру, часто переслідують ступінь бакалавра. Після отримання одного з цих ступенів, студенти можуть перейти до введення кар'єру або вищу освіту.

Що бакалавра в аудіовізуальній комунікації? Переслідуючи одну з цих ступенів, студенти будуть введені до поточним тенденціям, що використовуються в галузі аудіовізуальних зв'язку. Вони також можуть вивчати аудіовізуальні методи зв'язку, які були використані в минулому. Студенти можуть відвідувати заняття у виробництві відео, графічний дизайн, фотографії, сценариста, направляючи, анімації, цифрового дизайну, та інших курсів, пов'язаних з виробництва візуальних і аудіо продукції, які можуть бути використані для масового споживання.

Коли студенти випускник з дипломом бакалавра в аудіовізуальній комунікації, вони будуть мати тверді знання практики і теорії, і візуальних і цифрових, які допоможуть їм у їх вибрали кар'єри.Студенти також зможуть отримати вигоду з їх ідей і вирішувати творчі питання, використовуючи письмові, усні та візуальні презентаційні навички.

Скільки це коштує, щоб отримати ступінь бакалавра в аудіовізуальному зв'язку залежить від безлічі різних факторів. Вони можуть включати в себе обраного вузу і що він заряджає за навчання, де розташована школа, і як довго конкретна програма триває.

Студенти, які заробляють цього ступеня може працювати в різних положеннях, які вимагають творчих навичок. Наприклад, випускники можуть працювати в якості продюсера фільму, сценарист, сценарист, режисер, або аудіовізуального фахівця виробництва. Випускники також можуть стати фотографом або дизайнер. У багатьох ситуаціях, ті, хто заробляє один з цих ступенів виробляти аудіовізуального контенту для бізнесу в рекламних цілях.

До вступу в аудіовізуальній комунікаційної програми, майбутні студенти повинні ретельно розглянути свої варіанти і різні школи, які вони хотіли б відвідати. Щоб дізнатися більше, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.