Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 6 Бакалавр мистецтв (BA) в Безпека 2024

6 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Безпека 2024

Огляд

Бакалавр мистецтв - ступінь бакалавра, який часто зосереджується на областях гуманітарних та мистецьких наук. Звичайно, в деяких школах також пропонується бакалавр за напрямками в галузі наук, математики або лікарських засобів. Програма бакалавра може зайняти чотири роки, щоб закінчити.

Що таке бакалавра з безпеки? Це програма, призначена для надання студентам розуміння проблем безпеки на національному, транснаціональному та місцевому рівнях. Деякі програми можуть зосереджуватися на економічному, інформаційному, політичному, соціальному та екологічному секторах. Точні курси, які студенти повинні прийняти, буде залежати від університету. Однак деякі приклади включають історію безпеки, геоекономіку, управління ризиками, стратегічне планування та стратегічний аналіз, глобальні екологічні проблеми, управління безпекою в кризових ситуаціях, теорія безпеки науки, регіоналізація та інституціоналізація безпеки.

Це дослідження допомагає студентам поліпшити свої критичні мислення, прийняття рішень та лідерські навички. Вони не лише роблять ці здібності кращими для ролей у швидко розвивається промисловості, але також допомагають учасникам бути більш успішними в звичайному житті. Ця освіта також може призвести до вищої початкової заробітної плати.

Вартість бакалавра в галузі безпеки може варіюватися від однієї школи до іншого. Іноді вартість може навіть змінюватися з одного семестру на інший. Кандидати можуть дізнатися більше про оцінки, звернувшись до університетів.

Чи студенти вивчають безпеку загалом або конкретні умови, вони можуть бути підготовлені для широкого кола кар'єри. Багато випускників закінчують роботу в уряді, міжнародних корпораціях або некомерційних організаціях. Деякими прикладами кар'єрного росту є працівник відділу кадрів, фахівець зі зв'язків з громадськістю, аналітик з питань безпеки, співробітник зв'язку, головний охоронник, менеджер з безпеки та консультант з охорони навколишнього середовища. Попередній досвід роботи та навчання випускників можуть вплинути на те, який тип робочих місць доступний.

Бакалавра безпеки може бути доступною у всьому світі завдяки онлайн-програмам та міжнародним університетам. Готові отримати більше інформації або подати заявку? Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • Технологічні дослідження
 • Безпека
Сфери навчання
 • Технологічні дослідження (6)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання