Keystone logo

13 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Маркетингові дослідження Маркетинг Брендинг 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • Маркетингові дослідження
  • Маркетинг
  • Брендинг
Сфери навчання
  • Маркетингові дослідження (13)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Маркетингові дослідження Маркетинг Брендинг

Бакалавр мистецтв або бакалавра, це академічний ступінь, як правило, після того, як заробив близько чотирьох років інтенсивного вивчення конкретної предметної області. отримали ступінь бакалавра, як правило, визнаються на міжнародному рівні і вважаються активами для тих, хто шукає прибуткові кар'єри.

Що таке BA в брендінгу? Цей курс навчання дещо різниться в розрахунку на школу, але це, як правило, включає в себе ретельний огляд образотворчого мистецтва і графічного дизайну. Загальні напрямки дослідження в цих програмах часто включають в себе методи маркетингу, реклами медіумів і комунікативні стратегії, як вони ставляться до ідентичності компанії. Додатковий акцент часто робиться на розробці продукту, створення логотипу та споживчих купівельні звички.

Крім забезпечення широкого спектра маркетингових навичок, які можуть бути використані в численних кар'єрі, отримавши ступінь бакалавра в галузі брендингу часто підвищує влаштуватися на роботу і потенційний дохід.Крім того, навички, отримані в цих програмах можуть бути застосовані до численних брендингу, маркетингу та комунікаційних зусиль по широкому спектру галузей.

Там немає чіткої витрати, пов'язані із забезпеченням ступінь бакалавра в галузі брендингу. Швидше за все, майбутні студенти повинні очікувати, тарифи за навчання коливатися на основі таких факторів, як курс популярності і географії.

Навички, набуті в програмах ступеня брендингу добре піддаються на різні шляхи розвитку кар'єри. Багато випускників йдуть далі, щоб знайти роботу в якості арт-директорів, директорів мультимедійних, графічних дизайнерів, рекламних помічників, фахівців зі зв'язків з громадськістю або візуальних художників. Інші повернутися в школу в пошуках ще більш високої академічної призначення, так що вони можуть навчити брендингу або суміжній дисципліни на університетському рівні. Ступінь магістра часто є необхідною умовою для інструктажу студентів в умовах вищої освіти.

Багато освітні програми пропонуються в усьому світі для тих, хто шукає кар'єру в галузі брендингу або суміжній галузі, і наша програма лістинг є великий ресурс для вивчення варіантів подальшого. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.