Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 7 Бакалавр мистецтв (BA) в Бізнес-аналітика 2024

7 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Бізнес-аналітика 2024

Огляд

Б. є ступінь бакалавра мистецтв. Він часто використовується для приведення в рух себе в професійній кар'єрі або вченим ступенем випускника. Заробіток ступінь бакалавра є важливим моментом у студент 'и життя і величезний успішність. Є багато програм по всьому світу, які пропонують градусів бакалавріату бакалавра для тих, хто завершити необхідні курсових робіт.

Що Бакалавр бізнес-аналітики? Цей ступінь поєднує в собі два основних дисциплін: бізнес і технології. Багато класів зосередитися на створенні компетенції щодо бізнес-операцій, в основному щодо фінансів та аналізу. Інші технічні заняття пропонуються, що зосередитися на комп'ютерної науки та управління даними. Студенти розвивають необхідні навички і знання для навігації комп'ютерні програми і бази даних з метою підтримки технологічної бази організації. Є безліч ділових і технічних навичок, які вводяться і відточені, як ви переслідувати свій ступінь в бізнес-аналітики.

Навички, отримані в ході бізнес-аналітики курсів встановити студентів, щоб бути успішним у своєму особистому і професійному підприємств. Маючи справу і технічних знань дозволить випускникам бути успішними в практично будь-який бізнес-ситуації.

Якщо вам цікаво, про витрати, пов'язані з вступу до університету, щоб отримати ступінь вашого бакалавра в області ділового інтелекту, ви повинні звернутися в офіс приймальні комісії конкретного школі ви зацікавлені. Вартість навчання змінюватися, тому що ці види градусів пропонуються безліччю міжнародних інститутів.

Випускники зі ступенем бакалавра в галузі ділового інтелекту може знайти себе в різних ділових технологічних робочих місць. Один з найпопулярніших позицій, прийнятих випускників розробник системи і аналізатор. Ці люди створюють і підтримують інформаційні технології процесів для бізнесу.Інший варіант кар'єри на діловій стороні є бізнес-аналітик, який займається повсякденній діяльності компанії і забезпечує продуктивність. Інші можуть стати керівники баз даних або технологій веде.

Якщо ви шукаєте, щоб почати роботу на вашому ступеня, пошук через нашу велику базу даних, щоб дослідити ваші варіанти. Онлайн класи відмінний варіант для тих, хто потребують певної гнучкості в їх розклад. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • Бізнес-дослідження
  • Бізнес
  • Бізнес-аналітика
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (7)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання