Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 14 Бакалавр мистецтв (BA) в Бізнес і економіка 2024

14 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Бізнес і економіка 2024

Огляд

Отримання бакалавра мистецтв дозволяє студентам отримати перспективну кар'єру, дозволяючи людям працювати практично в будь-якій галузі вони вибирають. Освіта знайдені у вищих навчальних закладах має неоціненне значення для тих, хто закінчив.

Що бакалавра в галузі бізнесу та економіки? Бакалавр 'и в галузі бізнесу та економіки є подвійний ступеня, що навчає студентів на багатьох важливих аспектів ведення бізнесу та управління бізнес- "фінанси. Ті, хто бере участь у цій програмі є можливість дізнатися життєві теорії і передової практики маркетингу, бухгалтерського обліку та управління. Деякі з курсів студентських досягнення цієї міри може зайняти включають стратегічний маркетинг, комерційне право, макроекономіка, мікроекономіка та.

Бізнес та економіка потужним міри, що забезпечує гнучкість кар'єри для тих, хто отримує його.Завершення програми грантів випускникам свободу, щоб забезпечити становище в різних галузях промисловості, що дозволяє їм працювати в будь-якому типі робочого середовища вони вибирають.

Вартість отримання цього ступеня прагне до варіюватися залежно від установи, як це робить довжину програми. З цієї причини, ті, хто зацікавлений в досягненні цієї подвійної ступеня повинні зв'язатися коледж чи університет за своїм вибором для отримання докладної інформації.

Існує велика різноманітність кар'єри випускників цієї програми можуть претендувати на. Вони можуть зосередитися на використанні економіка бік їх утворення, ставши фінансовий аналітик або бухгалтер, або вони можуть спертися більше на діловій стороні їх підготовки, починаючи кар'єру в якості корпоративного тренера, менеджера з маркетингу або навіть підприємця. Через свободи ця ступінь може надати тих, хто отримує його, випускники можуть очікувати залишатися високим попитом.

Деякі навчальні заклади пропонують цей подвійний майор у формі як в автономному режимі і онлайн-класи, розширення прав і можливостей студентів, дозволяючи їм більшу гнучкість, а також чудову освіту. Для початку в цьому шляху ступеня, пошук по вашій програмі нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • Економічні дослідження
  • Економіка
  • Бізнес і економіка
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (14)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання