Keystone logo

3 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Економічні дослідження Фінанси Бізнес-фінанси 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • Економічні дослідження
  • Фінанси
  • Бізнес-фінанси
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Економічні дослідження Фінанси Бізнес-фінанси

Б. (бакалавр мистецтв) є ступінь бакалавра, що, як правило, вважається стандартом для вищих навчальних закладів. Освіта складається з комбінації загальних гуманітарних класів та курсів, пов'язаних з обраного шляху дослідження.

Вам може бути цікаво, що Б. у бізнес-фінансів? Це програма, яка вивчає принципи фінансів і бізнесу, і готує студентів до кар'єри в різних сферах бізнесу. Класи можуть включати в себе бізнес-концепції, маркетинг, фінанси теорій і стратегію та операції. Хоча кожна програма буде змінюватися, студенти можуть навчитися приймати відповідальні фінансові рішення на основі ризиків і можливостей, управляти фінансовими ресурсами, і передбачати потреби клієнта.

Є ряд переваг, пов'язаних з отримання ступеня бізнес фінансів. Навички дізналися може призвести до задовільного та прибутковою кар'єри, національному або на глобальному ринку.Студенти також дізнаєтеся, як відповідально будувати і керувати своєю власною фінансової портфель таким чином, що вони налаштовані на успіх у майбутньому.

Витрати, пов'язані з отримання ступеня бакалавра в області ділового фінансів мінятися досить небагато з однієї школи в іншу. Місце і репутація школи і тривалість програми великі чинники в плані навчання, та інші гонорари можуть бути залучені також. Студентам пропонується звузити свої вибори, а потім увійти в контакт з ними безпосередньо, щоб дізнатися, чого очікувати у фінансовому відношенні.

Випускники зі ступенем в бізнес-фінансів часто затребувані роботодавцями в різних галузях промисловості. Можливості працевлаштування можна знайти в банківській, страховій, фінансового планування, інвестиційних послуг та корпоративних фінансів. В залежності від своїх інтересів, випускники можуть вибрати для роботи одного власника бізнесу, середніх операцій, або Fortune 500 великих компаній.

Не витрачайте більше часу, починаючи свій бізнес фінанси Освіта. Починаючи прямо зараз, пошук для вашої програми нижче, і зв'язатися безпосередньо з приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.