Keystone logo

24 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Соціальні науки Гендерні дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • Соціальні науки
  • Гендерні дослідження
Сфери навчання
  • Соціальні науки (24)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Соціальні науки Гендерні дослідження

Бакалавр мистецтв - ступінь бакалавра. Для деяких студентів бакалавр є ступенем магістра. В інших випадках студенти можуть заробляти бакалаврацію безпосередньо на робочу силу. Велику частину часу бакалавра триває близько трьох-чотирьох років, щоб завершити і зосереджується на мистецтві, гуманітарних та суспільних науках.

Що таке бакалаврат з гендерних досліджень? Основна увага гендерних досліджень полягає, як правило, в тому, як політика статі та сексуальності може спричинити порушення дисбалансу влади. Ці порушення влади можуть сформувати уряд і культуру навколо нього. Студенти часто вивчають навчальний план на основі історії та літератури. Вони можуть дізнатись про теорію фемінізму та про несправедливість, яка стоїть перед меншинами та жінками. Лекції та семінари зазвичай допомагають вченим зрозуміти, як бути адвокатом, і як політика може змінитись на справедливість.

Особи, які отримують ступінь гендерної підготовки, можуть розвинути здатність аналізувати тонкі та відкриті культурні практики. Крім того, вони можуть мати високий рівень комунікативних навичок і можуть критично мислити. Ці навички позитивно впливають на професійний світ, а також на повсякденне життя.

Установи зазвичай встановлюють вартість навчання. Це означає, що ціни не завжди будуть однаковими або навіть подібними в різних місцях. Потрібно спершу перевірити вартість навчання з вибраною вами школою.

Як ступінь бакалавра з концентрацією в гендерних дослідженнях, студент може мати можливість заручитися кар'єрою в якості асоційованого директора правозахисної організації. Асоційований директор, можливо, повинен бути добре розібраний у різних питаннях, пов'язаних з культурою та соціологічним впливом статі. Крім того, випускник цього типу Б. може стати адвокатом для потерпілих через високий рівень насильства над жінками та стигматизацію навколо злочинців. Деякі студенти вступають у мистецтво, використовуючи свої знання з гендерних досліджень, щоб виголошувати політичні та глибокі заяви.

Якщо студент дивиться на досягнення ступеня бакалавра в галузі гендерних досліджень, він може навчитися шукати курси онлайн або в університетах поблизу будинку. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.