Keystone logo

38 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Гуманітарні науки Гуманітарні науки 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • Гуманітарні науки
  • Гуманітарні науки
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (38)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Гуманітарні науки Гуманітарні науки

Вихованці старших класів, які керуються очима від чистих наук та образотворчого мистецтва, як правило, тяжіють до бакалавра мистецтв, коли вони починають коледж. Це область навчання, яка зазвичай має багато можливостей, починаючи від закону до творчого письма, і це може запропонувати світ можливостей амбітних та творчих студентів.

Що таке бакалаврат з ліберальних мистецтв? Іноді називається ступінь бакалавра з лібералізації або бакалавра гуманітарних наук, ця ступінь нагороджується студентам, які переслідували курси гуманітарного мистецтва, як історія та політологія. Вона також надається науковцям, які пройшли курси з різних дисциплін або створили власну програму. Курси ліцеїстів можуть відрізнятись від астрономії, математики та біології до богослов'я, літератури та французької мови.

Бакалавра ліберальних мистецтв надає студентам можливість вивчати курси, які не тільки застосовні до роботи, але і до життя. Студенти навчаються збирати інформацію та представляти свої ідеї логічно, поряд з іншими практичними навичками, як вимовляння другої мови або проведення тематичних досліджень.

Вартість бакалавра в галузі ліберальних мистецтв буде залежати від обраної установи та загальної тривалості програми. Завжди займайтеся своїми дослідженнями, перш ніж робити вибір, оскільки курси, які пропонуються за ступенем ліберального мистецтва та їхні ціни, залежать від установи.

Випускники з бакалавра в галузі ліберальних мистецтв часто продовжують працювати як журналісти з політичних завдань, перекладачі для державних установ та готелів, професори вчених, фінансисти на банках або відомі романісти. Завдяки своїй придатності до багатьох професій, це може бути в значній мірі придбати на постійно мінливому ринку, оскільки він пропонує випускникам світ опцій.

Літературні курси мистецтва зазвичай пропонуються в Інтернеті та в навчальних закладах авторитетних установ у всьому світі. Хочете знати більше? Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.