39 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Дизайн інтер'єру 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • Дослідження дизайну
 • Дизайн інтер'єру
Сфери навчання
 • Дослідження дизайну (39)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

   Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Дизайн інтер'єру

   Бакалавр мистецтв у галузі дизайну інтер'єру - це програма для студентів, яка поєднує творчі, концептуальні та технічні навички. Зрештою, він готує студентів до кар'єри як дизайнерів у житлових, комерційних та громадських приміщеннях. Ступінь зазвичай триває від трьох до чотирьох років, але може відрізнятися залежно від пропонованого навчального закладу та бажаних цілей кар'єри студентів.

   Що таке бакалавр дизайну інтер'єру? Бакалавр мистецтв у галузі дизайну інтер'єру - це ступінь гуманітарного мистецтва, на відміну від ступеня образотворчого мистецтва, який нагороджується, коли студенти складають відповідну бакалаврську програму. Студенти отримують безцінні навички, які підготують їх до кар'єри в концептуальному проекті для різних простору. Студенти не тільки навчаються створювати технічні 3-D проекти, вони також навчаються спілкуватися з ними за допомогою різних візуальних медіа-платформ. Ступінь бакалавра дизайну інтер'єру також зосереджується на вирішенні творчих завдань, наприклад, вирішенні проблем макета в просторах різних розмірів та форм.

   Студенти дизайну інтер'єру отримують багато практичних і творчих навичок протягом всієї програми. Випускники стають конкурентоспроможними претендентами на роботу, які пропонують роботодавцям як технічні, так і художні ресурси, що є рідкісним поєднанням у сучасній робочій силі. Студенти дизайну інтер'єру також набувають практичного досвіду в усьому ступені, що звичайно завершується професійним портфоліо, яке показують потенційним роботодавцям.

   Витрати значно відрізняються від програми до програми. Ступінь витрат часто залежить від тривалості часу, необхідної для завершення, а також будь-яких напрямків концентрації студентів, які вирішили додати до програми для студентів. Студентам рекомендується ретельно вивчати програми та школи, перш ніж поставити перед собою завдання, щоб забезпечити відповідність їх академічним цілям та фінансовим потребам.

   Студенти інтер'єру готуються до кар'єри в різних галузях. Вони можуть працювати як житлові, так і комерційні дизайнери інтер'єру. І навпаки, вони можуть зосередитись на одному конкретному просторі, працюючи, наприклад, у дизайнерах кухні, ванної кімнати або домашнього кінотеатру. Випускники також можуть застосовувати свої творчі навички, працюючи маркетологами або розробниками плану, серед багатьох інших шляхів кар'єри.

   Існує тисячі програм дизайну інтер'єру для зацікавлених студентів. Ви можете спростити пошук, переглянувши нашу експансивну базу даних. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.