Keystone logo

13 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Технологічні дослідження Інформатика Комп'ютерна інженерія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • Технологічні дослідження
  • Інформатика
  • Комп'ютерна інженерія
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (13)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Технологічні дослідження Інформатика Комп'ютерна інженерія

Отримання бакалавра мистецтв (BA) після закінчення середньої школи швидко став нормою, і у випадку багатьох робочих місць і компаній, необхідність. З його характерною тривалістю чотири роки, ця ступінь дає вам кваліфікацію потрібно, щоб влаштуватися на роботу в різних сферах діяльності.

Що бакалавра в галузі обчислювальної техніки? Цей ступінь дає студентам основу, необхідну для досягнення своїх досліджень або продовжити у вертикальних кар'єри. З курсів, які будують знання в різних предметів, таких як математика та комп'ютерні науки, ця ступінь закликає творчості і зростання студентів у галузі комп'ютерних та технологій. Розширення науково-дослідницьких навичок його учасників, теоретичні знання і здатність вирішувати проблеми є те, що відрізняє цю ступінь окремо від інших.

Вибір досягти ступеня бакалавра з обчислювальної техніки є першим кроком у просуванні до бажаної кар'єри в області технології.З різними зв'язку та практичні навички, отримані, випускники цього ступеня підготовлені до різних сценаріїв і проблем, що інженерні роботи кидають на них.

Вартість завершення цього ступеня сильно варіюється залежно від університету ви вирішите відвідати, а також, де він знаходиться. Щоб дізнатися вартість ступеня в галузі комп'ютерної техніки, звернутися в офіс приймальні комісії школи ви зацікавлені.

Пошук велику кар'єру збігається з BA в області обчислювальної техніки часто включає шукає роботу як інженер-програміст, системний програміст, адміністратор бази даних або менеджера інформаційних технологій. З постійно зростаючим технологічним світі, комп'ютерні інженери в дуже високим попитом. Заробіток велику роботу, наприклад, спеціаліста інформаційних систем чи комп'ютерних консультанта, стало можливим, коли ви закінчили з цим стоїть ступеня.

Випускник з дипломом бакалавра є більш доступним, ніж коли-небудь був.З високо акредитованих онлайн установ і гнучких графіків класу, знайти програму, яка відповідає вашим напружений життя легко. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.