Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 2 Бакалавр мистецтв (BA) в Корпоративні фінанси 2024

2 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Корпоративні фінанси 2024

Огляд

Бакалавр мистецтв, або BA, присуджується студентам, які закінчують близько чотирьох років навчання в області, яка, як правило, базується в ліберальних мистецтв. Цей ступінь дає випускникам можливість розширити свої перспективи працевлаштування та можливості заробітку.

Що бакалавра в області корпоративних фінансів? Багато коледжі та університети пропонують цю програму. Це головним, що дарує студентам знання, необхідні для того, щоб точно аналізувати і управляти фінансами на рівні підприємства. Деякі з тих, хто записатися в цій програмі може бути, необхідних для вивчення включають основи бухгалтерського обліку, управлінського фінансів та оптимізації доходів. Навчальна програма, як правило, охоплює широкий спектр питань, пов'язаних з економікою, бухгалтерського обліку та бізнес-стратегії.

Ступінь корпоративних фінансів часто виявляється більш привабливим для студентів, які користуються математику, але хочуть щось більше, ніж звичайна бухгалтерська програма може дати.Ті, хто пройшов цю програму, може стати кваліфікованим для широкого спектру позицій на високому рівні. Отримання ступеня бакалавра в області корпоративних фінансів також дозволяє студентам, щоб рухатися вперед до наступного рівня освіти, який ступінь магістра.

Вартість отримання цієї бакалавра може відрізнятися в кожній установі, де ступінь пропонується. Студенти, зацікавлені в навчанні, що фактичні витрати будуть повинні зв'язатися з їх переважний установу.

Особи, які шукають свій ступінь бакалавра в області корпоративних фінансів, можливо, масив кар'єри на вибір. Деякі з кар'єри, які можуть бути отримані, заробляючи це посвідчення включають інвестиційний банкір, інвестиційного консультанта, біржового маклера, і шахрайства слідчий. Попит на ці посади, продовжує зростати. Ті, хто випускник цієї важливої ​​розробки Кінер аналітичних навичок і навчитися розуміти складність інвестицій та економіки корпоративного рівня.

Ця програма доступна через численні коледжі та університети. Деякі з цих установ навіть дозволяють студентам завершити свої освітні потреби в Інтернеті, надаючи типу графіка і гнучкості місці, часто життєво важливе значення для досягнення ступеня. Для початку, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • Економічні дослідження
  • Фінанси
  • Корпоративні фінанси
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (2)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання