Фільтри

 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • США
 • Мистецтвознавство
 • Креативне мистецтво
Сфери навчання
 • Мистецтвознавство (1)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  1 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Креативне мистецтво в Алма, США для 2024

   Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Креативне мистецтво

   Алма коледжу є одним з найбільш швидко зростаючих освітніх установ вищої професійної навчання в Алма, Мічиган. Є й інші добре акредитованих університетів в області як Central Michigan University і Суонсон науковим центром.

   Для художників, які бажають розвинути свої навички подальшого розвитку і намагаючись завоювати позаштатну арену, програми творчих мистецтв можуть представляти інтерес. Орієнтуючись на розвиток художніх навичок, ці дослідження можуть поєднувати творчі та бізнесові ідеї, щоб розвинути студентів у творчій галузі.

   США залишаються найпопулярнішим місцем у світі для іноземних студентів. Університети США домінують у світових рейтингах, і країна також пропонує широкий вибір цікавих місць для навчання. Системи державних університетів частково субсидуються урядами штатів і можуть мати багато кампусів, розкиданих по всьому штату, з сотнями тисяч студентів.

   Ступінь бакалавра мистецтв (BA) підтверджує високу професійну кваліфікацію, отриману в результаті проходження курсів в рамках три- чи чотирирічних програм. Перелік предметів, які вивчаються під час навчання за програмою, варіюється в широких межах і складається з вільних мистецтв і точних наук.