Keystone logo

27 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Загальні дослідження Міждисциплінарні дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • Загальні дослідження
 • Міждисциплінарні дослідження
Сфери навчання
 • Загальні дослідження (27)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Загальні дослідження Міждисциплінарні дослідження

  Бакалавр мистецтв (BA) надає студентам знання, необхідні, щоб почати свою кар'єру. Це робить його привабливим перший гол для студентів. Крім того, випускники можуть вступити в програмі майстер 's, який доступний тільки для тих, хто бакалаврату.

  Що бакалавра в міждисциплінарних досліджень? Введення програми в міждисциплінарних досліджень дозволяє студентам створювати свої власні навчальні програми. Студенти, як правило, вибирають два або більше дисциплін для вивчення одночасно. Це дозволяє виключно спеціалізований підхід до підготовки до кар'єри. Конкретні деталі програми по своїй суті спирається на рішення студенти роблять, але ті, хто вивчає міждисциплінарні дослідження завжди повинні мати їх можливий кар'єру на увазі.

  Заробіток бакалавра в міждисциплінарних досліджень особливо корисно, тому що це розширює гнучкість в академічних для студентів.Якщо є кар'єра чи спеціалізовані підкатегорії кар'єрі, яка вимагає декількох дисциплін, а не заробляти ступінь у всіх відповідних областях, студенти можуть заробити одну ступінь в міждисциплінарних досліджень. Це збільшує можливості для працевлаштування, а також потенційні зарплати.

  Витрати на вступ до міждисциплінарної програми досліджень сильно розрізняються. Все, починаючи від довжини і країни навчання до програми і школі ви вибрали, до вашої повної або статусу частину часу буде впливати на навчання та інші збори. До вступу, досліджувати всі ваші варіанти.

  Краса вивчення міждисциплінарних досліджень є акцент вона ставить на своїй кар'єрі. Ви можете працювати в напрямку практично будь кар'єри ви бажаєте і створити дуже привабливий набір навичок для роботодавців по вивченню саме те, що вам потрібно робити свою роботу. Як приклад, якщо ви хочете працювати в іноземній бізнесу, ви могли б вивчати вивчення мови, маркетингу і широкі курси управління бізнесом.Якщо ви хотіли б працювати у сфері охорони здоров'я, можна вивчати біологію, психологію та соціальні науки. Це все про поєднуючи різні галузі дослідження, щоб створити диплом, який з урахуванням до вашої кар'єри.

  Якщо немає іншої галузі дослідження не відповідає вашим очікуванням, ви, можливо, буде потрібно ввести міждисциплінарні дослідження. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.