Keystone logo

62 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Гуманітарні науки Теологія Міністерство 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • Гуманітарні науки
  • Теологія
  • Міністерство
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (62)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Гуманітарні науки Теологія Міністерство

Ва, або бакалавра мистецтв, як правило, зосереджені на гуманітарних, психології та філософії. Заробіток ступінь бакалавра дозволяє студентам вивчати різні предмети, необхідні через загальноосвітніх курсів, а також спеціалізуються у вибраній області.

Що таке бакалавр Міністерства? За програмою бакалаврату ступінь в служінні, як правило, знайти на релігійному університету. Студенти дізнаються про теології, етики, і як працювати з іншими в умовах церковної. Ступінь бакалавра дозволяє студентам зосередитися на своїй особистій духовного зростання, а також дізнатися про те, як адвокат інші у вірі. У полі служіння, існує кілька різних спеціалізацій можна досліджувати. Ва в служінні може призвести до більш цілеспрямованою дослідження в сімейного консультування, пастирської керівництва, чи міністерства релігійної освіти.

Ці програми навчити студентів про свою віру і як ділитися ним з іншими.Випускники можуть отримати вигоду від знаходження кар'єру з релігійними організаціями або починаючи організацію. Багато переваги приходять від здатності просто допомогти іншим знайти доброту в житті.

Вартість отримання ступеня бакалавра в служіння варіюється залежно від школи ви відвідуєте. Як правило, БА займає від трьох до п'яти років, щоб завершити на повний робочий день студента. Попросіть вашого освітню програму для конкретної інформації про тарифи за навчання.

Заробіток ступінь бакалавра в служіння може призвести до утворення через продовження магістра і навіть докторській програмі для тих, хто зацікавлений в пастором церкви. Одержувачі BA в міністерстві може працювати, як правило, усередині церкви чи релігійної організації. Можливості Вакансії включають в себе, але не обмежуються, церковного управління, молодіжного лідерства, або професіоналів людських послуг. За допомогою цих позицій, ви зможете тренувати і заохочувати членів церкви рости як особистості і через їхню віру.

Зі збільшенням числа програм онлайн-освіту, це простіше, ніж коли-небудь, щоб зробити час для школи. Зайнятий працюючих фахівців може заробити ступінь їх бакалавра онлайн за своїм власним розкладом. Щоб дізнатися більше, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.