Keystone logo

1 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Економічні дослідження Економіка Поведінкова економіка 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • Економічні дослідження
  • Економіка
  • Поведінкова економіка
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Економічні дослідження Економіка Поведінкова економіка

Ступені з поведінкової економіки стають дедалі популярнішими, оскільки все більше людей визнають цінність розуміння того, як людська поведінка впливає на економічні рішення. Маючи ступінь з поведінкової економіки, ви можете отримати уявлення про те, як люди приймають рішення та як ці рішення впливають на економіку.

Навчальна програма поведінкової економіки зазвичай охоплює такі теми, як прийняття рішень в умовах невизначеності, обмежена раціональність, евристика та упередження, теорія ігор, теорія перспектив та експериментальні методи. Він також включає теми з традиційної економіки, такі як мікроекономіка, макроекономіка та економетрика.

Ступінь у галузі поведінкової економіки відкриває можливості для кар’єрного зростання у фінансах, маркетингу, державній політиці, консалтингу, дослідженнях та наукових колах. Ви можете працювати економістом, фінансовим аналітиком або консультантом, допомагаючи організаціям зрозуміти поведінку споживачів, розробити ефективні стратегії та створити політику, яка враховує людські упередження.

Готові досліджувати захоплюючий світ поведінкової економіки? Перегляньте наведені нижче програми та зробіть перший крок до успішної кар’єри в розумінні людської поведінки та впливі на неї.

Ступінь бакалавра мистецтв (BA) підтверджує високу професійну кваліфікацію, отриману в результаті проходження курсів в рамках три- чи чотирирічних програм. Перелік предметів, які вивчаються під час навчання за програмою, варіюється в широких межах і складається з вільних мистецтв і точних наук.