Keystone logo

37 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Правознавство Загальні правознавчі студії Право 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • Правознавство
  • Загальні правознавчі студії
  • Право
Сфери навчання
  • Правознавство (37)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Правознавство Загальні правознавчі студії Право

Рівень бакалавра освіти охоплює основи. Отримуючи диплом бакалавра мистецтв (BA), ви будете готові до початкового рівня кар'єри. Крім того, ступінь кваліфікує Вас, щоб ввести програму майстер рівня на придбання більш високого рівня кар'єру.

Що бакалавр права? Студенти, які входять в цьому полі дізнатися все про правової практики та наслідків. Курси навчання теорії права поряд практичних навичок. Закон поле Зокрема рідина, яка означає, навчальні програми завжди оновлюється і розвивається, щоб залишатися актуальними. Тому що рівень бакалавра включає в себе основи, є важкі акцент на науково-дослідні та тематичних досліджень при вивченні закону, а не в юридичній захисту та представлення. Ці навички, як правило, зарезервовані для аспірантів програм.

Закон є одним з найбільш передових областях дослідження. Будь вибрати студентам продовжити свою освіту або кар'єру після отримання їх ступінь бакалавра, вони будуть пов'язані з високого рівня, важливу роботу.Заробіток ступінь бакалавра є ідеальним способом для підготовки до ступеня магістра, а також.

Вартість заробляти ступінь бакалавра в галузі права залежить від багатьох факторів. Тому що все, від програми та школі ви вчитеся, для країни і тривалості навчання впливають навчання і зборів, ви повинні дослідити, як багато варіантів, як це можливо. Знайти програму, яка відповідає всім вашим вимогам і відповідає в межах вашого бюджету.

Більшість студентів, які входять до програми закон намір стати юристами. Є багато різних типів юристів, у тому числі адвокатів цивільних прав, адвокати банкрутства, і захисників у кримінальних справах, але цей рівень роботи доступна тільки для тих, з доктор юридичних наук і, хто проходить бар іспиту. Якщо ви обираєте, щоб почати роботу після отримання ступеня бакалавра, ви можете знайти позицію помічника юриста, юридична секретаря або помічника юриста.

Якщо ви зацікавлені в законі, заробляючи бакалавра 'и ступінь є першим кроком входом це поле.Якщо ви хочете, щоб перейти до ступеня вище рівня чи ні, почніть з холостяком 'и ступеня. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.