Фільтри

 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • Технологічні дослідження
 • Інформатика
 • Прикладна інформатика
Сфери навчання
 • Технологічні дослідження (6)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

6 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Прикладна інформатика 2024

  Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Прикладна інформатика

  Після завершення середньої освіти, багато амбітні студенти йдуть на, щоб заробити ступінь бакалавра мистецтв, або БА. Це трьох- п'ятирічної програми, яка надає велику підготовку в конкретній області. Випускники програми BA може заробити вищі зарплати і мають великі можливості для кар'єрного зростання, ніж їх не-дипломованих колег.

  Що Бакалавр прикладної інформатики? Ця програма дає поглиблене навчання у використанні комп'ютерів для багатьох цілей і вирішити цілий ряд проблем. Курсова може включати в себе розробку програмного забезпечення, візуальне програмування, штучний інтелект і математику. Студенти можуть дізнатися широкий спектр мов програмування та інструментів. Вони також будуть вчитися розрізняти сильні і слабкі сторони кожного з них і, як визначити, що є оптимальним для даного проекту. Курсова може навчати студентів для створення веб-додатків, баз даних, багатошарові системи безпеки і програмне забезпечення.

  Є багато переваг для отримання ступеня в галузі комп'ютерних наук.Комп'ютери використовуються в кожній галузі, і технічні знання, отримані в цій програмі дає випускникам однозначно професійні навички. На додаток до програмування, студенти можуть також стати адептом на вирішення проблем, управління проектами та математики.

  Студенти, які бажають отримати ступінь в прикладної інформатики є багато варіантів. Цей ступінь пропонується в університетах по всьому світу, і навіть може бути заробив в Інтернеті. Вартість буде змінюватись в залежності від обраної програми.

  Випускники Інформатика використовуються в ряді галузей, в тому числі інформаційних технологій, бізнесу, уряду та освіти. Залежно від акценту програми, студенти можуть знайти роботу в якості інженерів програмного забезпечення і розробників, дизайнерів комп'ютерної графіки, мультимедійних фахівців, аналітиків, розробників програмних додатків або ІТ-менеджерів програм. Вони можуть стати веб-майстрів, системних адміністраторів або навіть комп'ютерні науки вчителя.Студенти також можуть продовжити свою освіту, йдучи на отримати ступінь магістра або доктора філософії.

  Прикладна інформатика зростає поле з безліччю цікавих можливостей кар'єрного зростання. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.