Keystone logo

11 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Професійні дослідження Соціальні науки 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • Професійні дослідження
 • Соціальні науки
Сфери навчання
 • Професійні дослідження (11)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Професійні дослідження Соціальні науки

  Бакалавр мистецтв може стати відмінним вибором для студентів, які хочуть навчати або працювати в областях, пов'язаних із мистецтвом, гуманітарними та суспільними науками. Ступені в цій галузі мають тенденцію зосереджуватися в основному на ліберальних дослідженнях та надати учням добре необхідні навички критичного мислення, що застосовуються як до їхнього ремесла, так і до особистого життя.

  Що таке бакалавр соціальних наук? Цей ступінь бакалавра вчить студентів, як аналізувати суспільство та відносини, які складають соціальне середовище. Основні зони включають соціологію, історію, політику, економіку, право, управління бізнесом, психологію та кримінологію. Професори часто кажуть учням, що вони "читають для цього ступеня", але заняття, такі як фінанси та економіка, включають складні розрахунки, а курси соціології та психології часто включають деякі лабораторні роботи.

  Бакалавр соціальних наук навчає учнів, як мислити поза полем, науково оцінювати соціальні відносини та соціальні проблеми, а також впливати чи впливати на бажані зміни на рівні окремого або групового рівня. Ці навички часто необхідні для тих, хто шукає кар'єру у будь-якій роботі, де основна увага приділяється поведінці людей, такими як соціальна робота, навчання та консультування.

  Вартість завершення бакалавра в галузі соціальних наук варіюється в різних університетах. Курс загалом триває чотири роки, але деякі університети можуть запропонувати прискорені програми. Зробіть свої дослідження, щоб побачити, який варіант найкраще працює для вас та вашого бюджету.

  Незважаючи на те, що часто вважається більш м'якою ступенем в порівнянні з чистими науками, бакалавр соціальних наук, тим не менше, створює мільйонера юристів та суддів, шестирічних керівників, світових дипломатів та офіцерів закону. Небо - це межа для цього ступеня. Все зводиться до певної майстерності студента, можливостей, з якими вона стикається, і про те, як професіонали відрізняються від інших працівників у своїй галузі.

  Оскільки зазвичай існує обмежена, якщо така є, лабораторна робота, пов'язана з цією мірою, її зазвичай проводять в Інтернеті, але також доступна в навчальних закладах у школах по всьому світу. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.