Keystone logo

122 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Соціальні науки Соціологія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • Соціальні науки
  • Соціологія
Сфери навчання
  • Соціальні науки (122)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Соціальні науки Соціологія

Як люди взаємодіють, тому існують певні проблеми, і як функції людського суспільства всі складні питання, які можуть бути важко зрозуміти. Соціологія є полем, яка вивчає ці питання та інші соціальні проблеми, які мають відношення до суспільства сьогодні.

Ті, хто зацікавлений у вивченні соціальних систем можуть отримати вигоду від отримання ступеня бакалавра в галузі соціології. До надходження в програмі, студенти часто запитують, "Що таке BA в соціології?" Цей ступінь зазвичай чотири роки програма, яка готує студентів до робочої сили; він також надає їм знання, що стосуються стану людини і чому люди роблять те, що вони роблять. Студенти, як правило, проходять курси в соціальній психології, соціальної статистики, методи дослідження, публічних виступів, індустріальної психології, управління персоналом, і багато іншого.

Ступінь в соціології може бути основою для студентів, які хочуть увійти в світ бізнесу, промисловості, або іншими організаціями. У сьогоднішній багатонаціональному середовищі, тих, хто може забезпечити розуміння соціальних факторів, таких як вік, раса, стать та етнічна приналежність високо цінуються на ринку праці. Цей ступінь може також надати студентам основи, які можуть допомогти їм спеціалізуватися на викладанні, наукових досліджень та інших прикладних ролей.

Скільки це коштує, щоб придбати ступінь цього бакалавра залежить від того, де розташована установа, як довго займає програма для завершення, і безліч інших різних факторів. Студенти повинні розглянути ці витрати ретельно до надходження в програмі соціології.

Хоча студенти можуть не працювати як «соціолога» відразу після закінчення школи, ступінь цього бакалавра дає студентам підготовки, необхідної для роботи в найрізноманітніших професій. Випускники можуть розглянути проводить роботу в галузі трудових відносин, управління людськими ресурсами, маркетинг, зв'язки з громадськістю, або дизайну дослідження.

&nbsp

Є багато різних програм, доступних для студентів, які зацікавлені у вивченні соціології в усьому світі. Зараз програми можуть бути хорошим вибором для студентів, які живуть у віддаленому місці, або для тих, кому доводиться жонглювати відповідальність повною зайнятістю. Щоб почати процес, шукати вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.