Keystone logo

42 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Дослідження спорту та фізичних вправ Спортивний бізнес 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • Дослідження спорту та фізичних вправ
  • Спортивний бізнес
Сфери навчання
  • Дослідження спорту та фізичних вправ (42)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Дослідження спорту та фізичних вправ Спортивний бізнес

Ступінь бакалавра мистецтв є відмінним вибором для людей, зацікавлених в отриманні вищої освіти в галузі гуманітарних та соціальних наук. З більш конкурентоспроможною на ринку праці, ступінь бакалавра може допомогти поставити осіб попереду зграї. Для тих, хто вже у своїй обраній кар'єрі, він може допомогти відкрити двері для більш високих позицій.

Деякі люди можуть задатися питанням, "Що таке бакалавр Спортивна бізнесу?" Це швидко зростаючий програма, яка готує осіб для ряду професій на діловій стороні спортивної індустрії. Студенти дізнаються про спортивні органу управління та загальних правових питань, з якими стикаються, а також дослідження етичних і соціальних проблем у спорті. Особи також дізнаєтеся, як на ринок і рекламувати для різних спортивних команд. Після завершення цієї програми випускники готові підтримати різні спортивні команди або підприємства в ряді різних потужностей.

Ця програма надає різноманітну, міждисциплінарний курс навчання.Таким чином, студенти можуть розвивати практично свій власний шлях особистої кар'єри в спорті бізнес арені. Вони можуть також застосовувати навички, отримані в позиціях поза області, що робить їх універсальними працівників.

Існує не набір вартість всіх BA в спортивному бізнесі програм. Різні чинники, такі як середня вартість відвідування установи, де школа знаходиться, і якщо ви будете вивчати в обличчя або в Інтернеті, все це сприяє визначення ціни.

З цією ступеня у вас є кілька різних варіантів кар'єри. Є ряд керівних посад, у тому числі об'єкта, події або спортивного менеджменту команди. Деякі люди можуть вибрати, щоб застосувати маркетингові навички, відточені в маркетингових, рекламних акціях або позиції з продажу. Ті, хто любить взаємодіяти з іншими може також розглянути спортивного туризму. Випускники можуть вибрати, щоб переслідувати робочих місць в аматорських та професійних спортивних, а також усередині країни або за кордоном. Це робить можливості практично безмежні.

Якщо ви любите спорт і є спритність для бізнесу, ступінь бакалавра в спортивному бізнесі може бути ідеальним ступеня програма для вас. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.