Keystone logo

34 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Дослідження спорту та фізичних вправ Спортивний бізнес Спортивний менеджмент 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • Дослідження спорту та фізичних вправ
  • Спортивний бізнес
  • Спортивний менеджмент
Сфери навчання
  • Дослідження спорту та фізичних вправ (34)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Дослідження спорту та фізичних вправ Спортивний бізнес Спортивний менеджмент

Бакалавр мистецтв ступінь бакалавра заробив студентів, які закінчують необхідні вимоги. Більшість людей в змозі заробити цей ступінь протягом трьох або чотирьох років після реєстрації в університеті. Є широке розмаїття конкретних спеціальностей пропонується, що, як правило, пов'язані ліберальні мистецтва або науки.

Що бакалавра в Sports Management? Це ступінь бакалавра мистецтв можуть підготувати студентів до ефективних лідерів в спортивній індустрії. Є багато різних концентраціях, у тому числі вправи, події та бізнесу. Програми, спрямовані на здійснення часто допомагають студентам дізнатися про особисту підготовки, будівництво сили, кондиціонування та фізичної терапії. Інші курси дозволяють студентам дізнатися, як організувати спортивні заходи по всьому світу. Студенти також мають можливість дізнатися про ділову стороні спорту. Вони, як правило, отримати навички, такі як маркетинг, просування і мерчандайзингу.

Навички дізналися, вступивши до ступінь бакалавра в програмі Спортивний менеджмент може допомогти випускникам чинності в спорті і вправи промисловості. Вони, як правило, заробляють більше, ніж ті, хто не заробити бакалавра 'и ступеня.

Навчання є проблемою для багатьох потенційних студентів. Бакалавр спорт градусів управління пропонуються по всьому світу, тому не набір Вартість відносяться до ступеня. Кожна установа буде мати свої власні конкретні зборів та вимоги навчання.
Є кілька перспективи кар'єрного росту для тих, хто закінчив зі ступенем бакалавра в Sports Management. Багато студентів стали сертифікованими персональні тренери і допомогти людям досягти своїх цілей у фітнесі. Особисті тренери часто використовуються в спортивних залах або вибрати, щоб стати найму. Випускники також можуть стати тренери та кондиціонери для професійних спортивних команд. Інші можливості для кар'єрного росту включають спортивних менеджерів подій, роздрібних менеджерів, маркетологів, або для груп або компаній.Спортивна індустрія широко йдуть і різноманітні, який пропонує кілька способів для випускників, щоб знайти задовільні і добре оплачувану роботу.

Ви зацікавлені в вступі до університету, щоб заробити свій бакалавра в Sports Management? Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.