Keystone logo

13 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Виконавські види мистецтва Танці Дослідження танців 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • Виконавські види мистецтва
  • Танці
  • Дослідження танців
Сфери навчання
  • Виконавські види мистецтва (13)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Виконавські види мистецтва Танці Дослідження танців

Б. (бакалавр мистецтв) є ступінь бакалавра, яка готує студентів до кар'єри або подальших досліджень. Зазвичай програми від трьох до п'яти років, ступінь бакалавра можуть бути отримані за допомогою традиційної дослідження аудиторії, а іноді і в Інтернеті, в залежності від галузі дослідження.

Що Бакалавр танцю досліджень? Це програма, призначена, щоб об'єднати творчість, продуктивність, участь, програмування і перегляд в контексті танцю. Студенти можуть вивчати основні поняття танцю в тому числі історії танцю, професійної практики, продуктивності та хореографії. Кожна програма буде змінюватися, але танцювальних стилів вивчали може включати в себе сучасний, джаз, модерн, балет, хіп-хоп, степ та світового культурного танцю. Програми часто поєднують техніку класи, семінари, лекції, самостійні дослідження та обговорення.

Займаючись ступінь бакалавра в танці буде ґрунтуватися на існуючих сильних студентів і допомогти їм розвинути нові стратегії та ініціативи.Отримання ступеня знайомить студентів з досвідом і знаннями, які збагатять їх кар'єри і життя, і роботи можна знайти в багатьох різних областях по всьому світу.

Є чимало міжнародних інститутів, які пропонують ступінь танцювальні дослідження. Витрати, пов'язані з танцювальною програмою буде змінюватися в залежності від різних факторів, таких як репутація школи, розташування школи, і тривалість програми. Рекомендується студентам в школах з безпосередньо з'ясувати, що навчання і зборів буде.

Випускники зі ступенем в галузі танцю досліджень можуть вибирати з широкого спектру кар'єри. Велика частина роботи доступна в співтоваристві, освіти і налаштування продуктивності. Приклади можливостей для кар'єрного зростання є офіцери розвитку танцю, хореографів, виконавців позаштатних, танцювальні та освіти практикуючих танцювальних компаній, дослідників і комерційних виконавців танцю.Інші області деякі, можливо, захочете, щоб переслідувати включають в себе танцювальну суддівство, хостинг, критикуючи або письмовій формі.

Ви можете почати вивчення і порівняння танцювальні програми прямо зараз. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.