Keystone logo

18 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Гуманітарні науки Історія Історія стародавнього світу 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • Гуманітарні науки
  • Історія
  • Історія стародавнього світу
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (18)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Гуманітарні науки Історія Історія стародавнього світу

Бакалавр мистецтв, BA або є академічна різниця, що часто заробив приблизно через чотири роки суворого вивчення даної ліберальної тему мистецтва на основі. Багато випускників школи вступити до коледжу в гонитві за БА як спосіб розширення їх кар'єрні перспективи і можливості заробітку.

Просто те, що Б. в історії Стародавнього? Це комплексна програма включає в себе ретельне вивчення мови, літератури, культури та історії стародавніх цивілізацій у світі. У той час як деякі древні програми Історія ступінь зосередитися на конкретній частині світу, більшість Бакалаврат доставити ширшу освіту і покрити християнські, єврейські та греко-римські дослідження, серед тих, інших релігійних і етнічних груп. Особливу увагу часто приділяється стародавніх мовах, таких як латинський, а деякі програми націлені на стародавніх мистецтв та інших форм спілкування, як єгипетські ієрогліфи.Багато стародавніх програми Історія пропонують поєднання в класі-й в-полі дослідження, останній з яких може включати в себе допомогу з археологічних розкопок і пов'язаних з ними зусиль.

Більшість Б. в древніх одержувачів Історія вважають, що вони можуть заробити більше, щорічно після забезпечення ступінь бакалавра, ніж вони були до цього. Вони також вважають, що вони є більш зайнятою, ніж вони були заздалегідь, і здатні взяти на себе більше, престиж позиції відразу ступінь досягається.

Масив таких факторів, як, де курс пропонується і як вона популярна грати роль у визначенні остаточних ціни за навчання. Майбутні студенти можуть звернутися до приймальної комісії кожної школи вони розглядають в своєчасної інформації реєстрації.

Тримачі Давня історія ступінь готові до зайнятості в широкому діапазоні областей.Багато хто працює в музеях, бібліотеках та державних організацій, в той час як інші працюють в сфері подорожей і туризму, реклами, освіти, чи аналогічній сфері. Загальні кар'єри шляхи включають в себе, що з дипломата, архіваріус, куратор, дослідник, екскурсовод або вихователя, серед інших. Деякі випускники обирають повернутися в школу після отримання ступеня бакалавра в гонитві за ще більш розширений ступеня, що часто потрібно для викладання древню історію на рівні коледжу або університету.

Наш широкий база даних великий ресурс для вивчення освітніх програм багатьох давньої історії бакалавра в даний час пропонуються по всьому світу. Зараз варіанти можуть бути доступні для тих, хто потребує гнучким графіком. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.