Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 6 Бакалавр мистецтв (BA) в TESOL 2023/2024

6 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в TESOL 2023/2024

Огляд

Бакалавр мистецтв, також відомий як бакалавр, є академічним ступенем, який ви можете здійснити після закінчення середньої школи або заробляння GED. Цей ступінь врівноважує загальні дослідження з поглибленими знаннями в конкретному предметі ліберального мистецтва, гуманітарних та суспільних наук і може бути доповнено неповнолітньою.

Що таке бакалавр в TESOL? Почнемо, TESOL означає "Викладання англійської мови до спікерів інших мов". Це може варіюватися від навчання тих, хто не знає англійської мови взагалі, допомагаючи тим, хто володіє англійською, покращити свою вимову. Як правило, ви обираєте, якою мовою ви будете спеціалізуватися, і навчаєте студентів, які говорять самостійно на цій мові. Класи можуть включати іноземну мову, культурологічну чутливість та управління класом.

Зв'язок, співпереживання та організація - це три навички, які ви можете навчатися в програмі TESOL. Зв'язок та співчуття корисні в стресових ситуаціях або під час зустрічі з новими людьми, тоді як організація може зробити вас більш ефективними.

Книги, реєстраційні збори, розміщення та перевезення - це деякі витрати, пов'язані з отримання ступеню. Ви можете заощадити на цьому ступені три-п'ять років залежно від ваших коштів та стипендій, які ви заробляєте.

Ступінь бакалавра в TESOL може підготувати вас до вступу в кар'єру або навчання в аспірантурі. Більшість робочих місць, на які ви можете подати заявку, входять до скла ви можете бути штатним або неповним викладачем або викладачем у різних частинах світу. Іноді ви можете знайти роботу з викладання англійської мови для іммігрантів та інших часів брати участь у міжнародному курсі навчання в інших місцях. Ви також можете шукати роботу в якості онлайн-вчителя англійської мови, якщо ви не хочете подорожувати.

Багато країн, де англійська мова не є домінуючою, все ще хоче, щоб вона навчалась в їхніх школах, і це означає, що ви можете знайти програми TESOL ступенів у всьому світі. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • Педагогіка
  • Викладання
  • TESOL
Сфери навчання
  • Педагогіка (6)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання