Фільтри

 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • США
Сфери навчання
  Авіація (0)Адміністративні дослідження (0)Архітектурні дослідження (0)Будівництво (0)Бізнес-дослідження (0)Виконавські види мистецтва (0)
 • Гуманітарні науки (3)
 • Дослідження в галузі управління (0)Дослідження дизайну (0)Дослідження косметології (0)
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

3 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Джоплін, США для 2024

  Popular study format

  Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Джоплін, США

  Джоплін це місто, розташоване в штаті Міссурі названий на честь Преподобного який був засновником методистської церкви. Крім того, маючи авторитетних шкіл району, в місті проходять два вищих навчальних закладів, які пропонують програми в богослов'ї і здоров'я та інші.

  США залишаються найпопулярнішим місцем у світі для іноземних студентів. Університети США домінують у світових рейтингах, і країна також пропонує широкий вибір цікавих місць для навчання. Системи державних університетів частково субсидуються урядами штатів і можуть мати багато кампусів, розкиданих по всьому штату, з сотнями тисяч студентів.

  Ступінь бакалавра мистецтв (BA) підтверджує високу професійну кваліфікацію, отриману в результаті проходження курсів в рамках три- чи чотирирічних програм. Перелік предметів, які вивчаються під час навчання за програмою, варіюється в широких межах і складається з вільних мистецтв і точних наук.