Keystone logo

27 Бакалаврат Програми в Науки про життя Агрономія Агрономія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Науки про життя
  • Агрономія
  • Агрономія
Сфери навчання
  • Науки про життя (27)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Науки про життя Агрономія Агрономія

Програма бакалаврату надає студентам експансивної освіти в галузі гуманітарних та соціальних наук. Студентам пропонується вивчити різні полів протягом заробітку, що традиційно ступінь чотирирічна.

Що таке бакалавра в області сільськогосподарської науки? Бакалавр в області сільськогосподарської науки є сучасна програма ступеня, яка заохочує студентів вчитися наукові навички, щоб допомогти їм зрозуміти ширші сільськогосподарські системи. Вища освіта надає більш детальну і доповнюють інформацію можна отримати в навчання за місцем роботи. Студенти будуть вивчати технічні навички, а також як використовувати управлінські, економічні, соціальні та екологічні принципи реагувати на широкий спектр сільськогосподарських проблем. На рівні бакалаврату, курси будуть включати в себе біохімія, ботаніка, фізіологія рослин, меліорацію, інформатику та агротехніку.

Вдосконалені навички, отримані в отриманні ступінь бакалавра в області сільськогосподарської науки допоможе студентам рухатися вперед в широкому діапазоні і сільськогосподарських заводів-на основі кар'єри. Це утворення сприятиме розширенню можливостей зайнятості, а також Навчіть встановлені хліборобами нові навички стратегічного управління.

Кількість часу, необхідне для завершення програми бакалавра варіюється в залежності від навчального закладу, який надає ступінь. Це впливає на вартість, так само як і розташування університету. Контакт кожну школу з програмами ви зацікавлені в додатковій інформації про вартість.

Студенти по всьому світу можуть використовувати практичні знання, отримані в області переробки, виробництва і маркетингу для подальшого їх кар'єри.Широкий діапазон робочих місць доступні для тих, хто отримує ступінь бакалавра в області сільськогосподарської науки, в тому числі садівничих консультанта, менеджера ферми, продажів садівництва або бізнес-менеджер, фрукти і овочівник, менеджер парку і приватного підприємництва, в тому числі розробку продуктів і створення нетрадиційних ринків садівництво.

Нарахування ступінь бакалавра в області сільськогосподарської науки може почати вас в широкий спектр професій затребуваних. Щоб почати роботу, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.