109 Бакалаврат Програми в Анімація 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Мистецтвознавство
 • Анімація
Сфери навчання
 • Мистецтвознавство (109)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Анімація

  Багато людей полюбили анімаційних фільмів, коли вони були дітьми, і здійснюється, що любов всього свого дорослого життя. Сьогодні, анімація знайшла багато нових місць, в тому числі відео-ігор, освітніх систем і самвидавні фільмів. Деякі хотіли б перетворити свою любов до анімації в кар'єрі. Ступінь бакалавра в анімації дає цим людям перевагу в конкурентній анімаційної індустрії.

  Що таке бакалавр в анімації? Цей ступінь зазвичай охоплює як класичні, так і комп'ютерні основі техніки анімації. Вона вчить студентів, щоб дати "ілюзію життя" через курси в оповідає, уявлення та розвитку персонажа. Курси охоплюють рисунок і композицію, ключову кадрування та захоплення комп'ютер руху.

  Більшість проектів анімаційних знаходяться на короткий графік і бюджет обмежений. Керівники проекту хочуть аніматори, які можуть прийти в проект і взятися за справу.Бакалавр в анімації показує, що потенційний співробітник поставив на час, щоб дізнатися його або її ремесло, і добре знайомий з промисловим стандартом методів та інструментів. Крім того, багато випускників знаходять, що твердий освітній заземлення звільняє їх, щоб сконцентруватися на своїй художній виразності.

  Витрати на цю програму широко варіюватися залежно від установи. Студенти можуть розраховувати на оплату за навчання та лабораторні збори. Дистанційні студенти потрібен ноутбук і високошвидкісне підключення до Інтернету. Анімаційна програма зазвичай триває три-п'ять років.

  Багато випускників працюють в крупній студії. Нові працівники часто спеціалізуються на одному аспекті анімації. Для традиційних проектів анімаційних, новачки часто завершити в проміжку між кадрами, поки вони не стали достатньо досвідчені, щоб проектувати символи і виробляти ключові кадри самі.Комп'ютерні аніматори часто спеціалізуються в будь-якому створення персонажа (сітка покоління), анімація такелажу, анімації по ключовим кадрам, захоплення руху, текстурирования, або після виробництва. Інші випускники працюють для ЗМІ або рекламних фірм в різних завдань. Дрібні фірми часто дозволяють співробітникам стати майстром на всі руки в анімації трубопроводу.

  Студенти Анімація може знайти ряд установ у всьому світі. Ті, у віддалених місцях часто можна завершити свою освіту в Інтернеті. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.