Keystone logo

31 Бакалаврат Програми в Мистецтвознавство Мистецтва Арт-менеджмент 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • BBA
  • Мистецтвознавство
  • Мистецтва
  • Арт-менеджмент
Сфери навчання
  • Мистецтвознавство (31)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Мистецтвознавство Мистецтва Арт-менеджмент

Отримання ступеня бакалавра представляє свої досягнення, як старшокурсника студента. Вона також надає вам з необхідною основою, знаючи, що відкриває шлях для іншої частини вашої кар'єри, академічної або іншим чином.

&nbsp

Ті, хто ніколи не чув про це раніше, ймовірно, задаються питанням: що таке бакалавр в галузі мистецтва управління? Цей ступінь готує студентів до роботи в адміністративному продуктивність при будь-якому з мистецтв, від вистави до живопису. Вони вчаться навичкам, необхідним для полегшення створення мистецтва і тісно співпрацювати зі своїми творцями. Ці програми ознайомити студентів з необхідною діловій стороні до мистецтва, включаючи навіть кулінарного мистецтва. Вони проходять курси, які вчать про управління взаємовідносинами з клієнтами і справа з людськими ресурсами.

&nbsp

Є кілька переваг отримання такої міри.Ви придбаєте навички, які корисні у всіх сферах життя, таких, як навчитися керувати командою людей, і стає все більш успішним у спілкуванні з іншими людьми. У той же час, ви отримаєте, щоб полегшити створення і поширення мистецтва в конструктивному ключі.

&nbsp

Вартість може значно варіюватися залежно від програми до програми, в залежності від різних факторів. Багато курси пропонують можливості для фінансової допомоги, що дозволяє будь-якому здійснювати свої мрії мистецтво управління.

&nbsp

Вид кар'єри можна очікувати, як правило, адміністративна роль з художніми організаціями, такими як галереї або театри. Це, швидше за все, включає в себе управління персоналом і забезпечення виробництва відбувається, як це повинно бути. Кар'єра в цій області неймовірно виконання, тому що вони дозволяють випускникам створювати або керувати бізнесом, що зосереджений на обмін їх пристрасть до мистецтва з іншими.

&nbsp

Застосовуючи до програми за вашим вибором спрощується, заповнивши форму, яка ставить вас в контакті з приймальної комісії. Пошук досконала програма бакалавра для вас може бути легко з цим експансивної базою даних, доступних шкіл прямо на кінчиках ваших пальців. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.