Keystone logo

179 Бакалаврат Програми в Архітектурні дослідження Архітектура 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Архітектурні дослідження
 • Архітектура
Сфери навчання
 • Архітектурні дослідження (179)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Архітектурні дослідження Архітектура

  Бакалаврські ступені зазвичай тривають від трьох до шести років, щоб завершити. Курсові роботи іноді можуть бути прийняті разом з іншими ступенями, що дозволяє студентам заробити подвійну сертифікацію за менший час.

  Що таке бакалавр в галузі архітектурних досліджень? Через інтенсивні обстеження математики, фізики та архітектурного проекту студенти в цих програмах ступенів навчаються займатися розробкою, дослідженнями та модифікацією різних компонентів архітектурного світу. Технологія сильно підкреслена, і студенти можуть витратити значну частину своїх програм дипломів, навчившись здійснювати навігацію та створювати репрезентативні моделі своїх дизайнерів, використовуючи стандартне графічне програмне забезпечення. Окрім сучасної архітектури, студенти, як правило, вивчають історичні практики та стилі з різних куточків світу, розробляючи власні архітектурні методики та бачення.

  Архітектурні дослідження можуть наповнювати студентів з чудовими аналітичними здібностями, структурними знаннями, як це стосується архітектури, а також програмного забезпечення навчання з використанням автоматизованих програм проектування. Ці навички ставлять випускників на фронтальні кар'єрні можливості і можуть призвести до більш швидкого професійного просування.

  Різні витрати, такі як витрати на навчання та лабораторні витрати, можуть часто змінюватися та змінюватися між установами. Студенти закликають зв'язатися з бажаними установами з планування університетів, щоб отримати інформацію та інформацію про бюджет.

  Потенційні робочі місця для студентів з бакалавра в галузі архітектурних досліджень доступні в широкому діапазоні галузей промисловості, де будівництво та розширення є постійними. З їх технічною підготовкою та інтенсивними навчаннями, випускники цього ступеня можуть претендувати на позиції архітекторів, менеджерів проектів, архітектурних дизайнерів та фахівців САПР на стажуванні. Студенти можуть працювати в інженерних і архітектурних фірмах або як фрілансери або знайти можливості у великих організаціях, які прагнуть розширити свій бізнес на нових територіях. Більшість регіонів потребують додаткових сертифікатів для роботи безпосередньо як архітектори, але студенти з таким ступенем часто можуть заповнити ці сертифікати додатково один-два роки навчання.

  Деякі онлайн-програми дозволяють студентам заповнити всі або значні частини свого бакалавра в галузі архітектурних досліджень з комфорту власного будинку. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.