41 Бакалаврат Програми в Архітектурне проектування 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Інженерні дослідження
 • Будівельна інженерія
 • Архітектурне проектування
Сфери навчання
 • Інженерні дослідження (41)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Архітектурне проектування

  Програма Ступінь бакалавра є курс навчання, як правило, триває чотири роки з половиною курсову зосереджені на гуманітарних або загальної освіти, таких як англійська мова, історія та математика. Він може відкрити можливі можливості для кар'єрного росту для випускників.

  Що таке бакалавр в області архітектурного проектування? Ця програма забезпечує міцну основу для студентів, щоб дізнатися, як проектувати, будувати і експлуатувати енергоефективних будівель, зі зростаючим упором на включення відповідних зелених будівельних виробів і матеріалів. Навчання може включати в себе вплив основ техніки, структурного аналізу і проектування будівель. Курсова може варіюватися між школами, але традиційні класи включають прикладні диференціальні рівняння, фізики, комп'ютерного проектування будівель, будівельна техніка, механіки рідини і.

  Є багато професійних і особистих пільг для студентів, які вирішили вступати в програму ступеня бакалавра.Наприклад, програма вчить ефективні комунікативні навички та здатність організовувати і координувати складні проекти. Вчений ступінь в цій галузі може привести до кар'єрного росту потенціалу.

  Довжина програми і розташування школи визначає вартість програми. Майбутні студенти повинні досліджувати школи повністю, щоб забезпечити програма вирівнює з їх цілями, і вони розуміють пов'язані з цим зарахування та навчання.

  Області архітектурного проектування є складним завданням, і випускники цієї програми можуть знайти безліч можливостей для працевлаштування в цій швидко розвивається області, пов'язаної з проектуванням, будівництвом, а також планування. Деякі з можливих шляхів розвитку кар'єри включають в себе інженерні техніків, інженерів-будівельників систем, менеджерів будівельних, цивільних інженерів, електричних та освітлювальних систем інженерів і архітектурних інженерів. Багато випускників віддають перевагу працювати незалежно один від одного після отримання додаткової підготовки, професійної сертифікації та ліцензування.

  Інтернет класи ідеально підходять для людей, що живуть на міжнародному рівні, ті, які вимагають гнучкого розкладу, або тих, хто проживає у віддалених районах з обмеженим доступом до заснування. Щоб почати роботу з курсом, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.