320 Бакалаврат Програми в Архітектурні дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Архітектурні дослідження
Сфери навчання
 • Архітектурні дослідження (320)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Архітектурні дослідження

  Ступінь бакалавра є одним з найпопулярніших вищою освітою вільних, і мільйони студентів по всьому світу вибирають переслідувати одну. Один популярний тип ступеня фокусується на вивченні архітектури, але те, що це бакалавр в галузі архітектури?

  Ступінь бакалавра в галузі архітектури дозволяє студентам вивчати дизайн, планування і будівництво будівель. Архітектура є одним з найстаріших і найбільш відомих областей дослідження, тому що вона включає в себе будівництво будівель, які можуть тривати протягом багатьох десятиліть, століть чи тисячоліть. Ті, хто переслідує цей ступінь можуть вивчати дизайн, естетики та мистецтва, а також більш практичні такі області, як фізики, механіки будівельних, сантехнічних та електричних систем, а процес будівництва. Студенти також можуть пройти курси з малювання, складання та автоматизованого проектування.

  Ті, хто приймає бакалавра в галузі архітектури зможуть ретельно підготуватися до кар'єри в проектуванні будинків.У багатьох країнах, BA в архітектурі ступеня призначена для підготовки студентів до архітектури тести і отримати офіційну акредитацію в будь-яке місце вони вибирають шукати роботу. BA готуватиме студентів для процесу акредитації, а також дати їм досвід, необхідний для майбутньої кар'єри та надати їм перевагу при пошуку роботи.

  Вартість ступенем бакалавра в галузі архітектури може сильно варіюватися від програми до програми, школи в школу, і навіть країни. Ось чому дуже важливо, що потенційні студенти ретельно дослідити інститути, які вони найбільш зацікавлені.

  Ті, хто вирішили взяти ступінь бакалавра в галузі архітектури, швидше за все, в кінцевому підсумку, роблячи кар'єру в якості незалежного архітектора, члена архітектурної фірми. Вони також обладнані для багатьох робочих місць в рамках галузі будівництва, планування або проектування.

  Якщо ви зацікавлені в отриманні ступінь бакалавра в галузі архітектури, то ви можете почати свій пошук в Інтернеті сьогодні. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.