13 Бакалаврат Програми в Аудит 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Економічні дослідження
 • Аудит
Сфери навчання
 • Економічні дослідження (13)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Аудит

  Нарахування вищу освіту часто є першим кроком на шляху до початку роботи в професійній кар'єрі. Студенти можуть отримати ступінь бакалавра як кінець до себе, або ж вони можуть використовувати його в якості першого необхідного кроку в отриманні більш високих ступенів рівні.

  Що таке бакалавр в області аудиту? Ступінь бакалавра в області аудиту готує студентів до кар'єри, які включають проводять як внутрішній і зовнішній аудит, які структуровані, інтенсивні дослідження, для підприємств і організацій. Студенти в цій програмі, як правило, дізнаються про закони, які керують документацією та регулювання продуктивності. Вони часто вивчають оподаткування, інформаційні системи, бухгалтерський облік, державні системи, фінансової звітності і як зовнішні, так і внутрішні принципи аудиту. Студенти в цій програмі може навіть звернутися до технологічно ведених методів в галузі судово-бухгалтерської експертизи та судово-аудиту.

  Бакалавр в області аудиту готує студентів для роботи в області бухгалтерського обліку та аудиту областях, за прогнозами, одними з найприбутковіших і полів затребуваних в майбутньому. Міцний фундамент в цих професій, таких, як це передбачено такої міри, може підготувати студентів до майбутньої кар'єрного росту.

  Фінанси пов'язані з заробляючи ступінь бакалавра буде варіюватися в залежності від установи, і ступінь, як правило, займає від трьох до шести років, щоб заробити. Майбутні студенти повинні досліджувати школи ретельно і звернутися в офіси приймальних комісій на термін до актуальної фінансової інформації.

  Особи, які отримують ступінь бакалавра в області аудиту часто добре підготовлені для роботи в області бухгалтерського обліку та аудиту. Крім того, в той час як спеціалізовані сертифікати не обов'язково затребувані роботодавцями, добровільна сертифікація, як правило, невигідно розглядати.Сертифікати видаються Інститутом внутрішніх аудиторів (IIA) і позначаються в цих областях: Сертифікований Внутрішні аудитори, сертифіковані Фінансові послуги Аудитори і сертифіковані фахівці Органи аудиту. Щоб отримати такі сертифікати, окремі особи повинні в першу чергу отримав ступінь бакалавра і працював у спеціалізованій області. Ті, хто бажає отримати сертифікацію також повинні пройти тест, щоб стати фахівцем аудиту.

  Численні університети пропонують міжнародні варіанти заробити цей ступінь, і онлайн-класи є хорошим вибором для тих, хто живе у віддалених районах, а також для тих, хто потребує гнучкий графік. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.