29 Бакалаврат Програми в Африканістика 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалаврат
 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • BBA
 • Соціальні науки
 • Країнознавство
 • Африканістика
Сфери навчання
 • Соціальні науки (29)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалаврат Програми в Африканістика

  Ступінь бакалавра переслідується через коледж чи університет і заробив, коли конкретний курс навчання завершується. Цей ступінь може використовуватися самостійно або як частина процесу заробляння вчений ступінь магістра або.

  Що таке бакалавр в африканських досліджень? Африканських досліджень програми вивчити історію, культуру і досвід африканців та осіб африканського походження. Більшість програм матимуть широкий акцент на минулому, і включають в себе існуючі соціальні, політичні та економічні теми, що зачіпають членів африканського співтовариства на континенті і за кордоном. Курсова може включати в себе такі теми, як історія африканського мистецтва, доколоніальної історії Африки і афро-американської літератури.

  Бакалавр в африканських досліджень має багато переваг для глобально налаштованих студентів. Широкий діапазон робочих місць, в тому числі з міжнародними можливостями, стають доступними для людей, які закінчують цю ступінь.Цей ступінь може принести користь тим, хто зацікавлений в досягненні докторського ступеня магістра або.

  Вартість бакалавра в африканських досліджень може сильно варіюватися в залежності від того, чи є вона отримана з державної або приватній школі. Тривалість часу, необхідного для завершення програми також можуть впливати на ціни. Зверніться до установи за вашим вибором для отримання додаткової інформації про витрати за програмою.

  Є багато кар'єри, які потенційно можна отримати, отримавши ступінь бакалавра в африканських досліджень. Урядові установи, групи політичних дій, фірми зі зв'язків з громадськістю та організації за громадянські права можуть бути всі зацікавлені в прийомі на роботу кого-то, хто отримав цей ступінь. Кар'єрні можливості включають в себе маркетингові виконавчі, організатор спільноти, соціальний працівник і виступає суспільний інтерес. Багато з робочих місць буде спиратися на знання, які дізналися про культуру і людей. Це поле має широкий спектр можливостей зайнятості, багато з яких включають в себе можливості для просування і подорожей.

  Подача заяви на отримання бакалавра в африканських досліджень в Інтернеті може бути зроблено в кілька простих кроків. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.